Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ez minden magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez minden magányos férfi álma?

Figyelt kérdés

Tudom, Móricka meg disznó és makk tipusú a dolog, dehát mindenki képzelje el a következőket.


Állsz az utcán vagy egy megállóban, és egyszer csak megpillantasz egy tetőtől talpig álomszép nőt, olyat, hogy alig bírod róla levenni a tekintetedet. Minden tökéletes rajta, amilyenről mindig is álmodtál.


Miközben őt figyelgeted, jön az újabb meglepetés: egyszer csak bájosan lágy léptekkel elindul feléd az álomhölgy, és mosolyogva megszólít.


"Szia! Úgy látom, hogy engem figyelgetsz. Jó a megérzésem?"


Erre elhebegsz egy "Hát, igent".


Válaszod után angyalian mosolygó arca még ragyogóbbá válik, és így folytatja bársonyosan simogató hangján:


"Ó, hát ne félj, nem ettem még embert! Valahogy érzem, látom rajtad, hogy nagyon szomorú és magányos vagy. Én teljesen együttérzek a férfiakkal, tudom, hogy sokatoknak milyen borzalmasan, szinte reménytelenül nehéz az ismerkedés és a kezdeményezés. Ettől én is nagyon elszomorodom, ahányszor erre gondolok. Sajnos én is egyedül vagyok, és úgy döntöttem, hogy segítek ezen az áldatlan helyzeten, és megpróbálok én magam kezdeményezni, a női megérzéseimre hivatkozva."


Ezután bársonyos kezeivel megsimogatja döbbent és ledermedt arcodat, és így folytatja tovább:


"Ó, hát ne szomorkodj és ne félj kérlek! Most már itt vagyok én, és ha úgy gondolod, akkor megismerkedhetünk egymással."


Te pedig így felelsz szinte sokkos állapotban: "Ó, hát persze, hogyne!"


Ezután kinyújtja feléd mind a két kezecskéjét, és így felel lelkesen: "Hát akkor gyere, menjünk, sétáljunk egyet vagy üljünk le valahova!"


A mese sajnos véget ért, innentől kezdve mindenki továbbgondolhatja kedve szerint az elképzelt tündérmesét. Ugye mindenki aki egyedül van, erre vágyik?


2019. ápr. 25. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
14%
Ezt valami nyálas operettbol ihlette?
2019. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
81%
Egyetlen alkalmat tudok elképzelni, hogy pasival így beszéljek: ha 10 év alatti és meg kell keresni az anyukáját.
2019. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
78%

Ez a történet egyáltalán nem irreális. Pont ma hasonló velem is megesett. De természetesen visszautasítottam a csajt.


Ugyanis van egy részlet amit elfelejtettél leírni a mesédben: A nő prostituált.

Így máris életszerű a sztori.

2019. ápr. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
85%
Még álmomban sem kellene egy "álomszép nő" mert még ott sem volnék elég jó..
2019. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
78%
Inkább az, hogy amikor a 4-5 év alatt felépített "sülvefőve együtt" baráti társaságokból elhívsz egy csajt randira, mert tetszik neked, akkor "igen" legyen a válasz. Ennyi kellene csak.
2019. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez jó nyálas lett. XD
2019. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
#13: ez tényleg adhatna ennek a mesének realitást, de akkor nem lenne olyan különleges. Egyébként elmesélhetnéd ezt a dolgot, hogy hogyan történt veled, hol és miket mondott, és így tovább.
2019. ápr. 26. 07:53
 18/66 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

Nem szoktak a nők ilyen direkt módon ismerkedni.

Jeleket küldenek, de a férfiak nem feltétlenül fogják fel hogy ez most azt jelenti hogy szabad a pálya.

2019. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
74%

A megfogalmazáson még dolgozz kicsit, de a sztori nem rossz.:) Akár egy rövid kis Youtube filmet is forgathatnál hozzá. Sőt a helyedben megpróbálnám megszólítani a másik nagy közönséget is, hogy lefedjem a piacot. Adok ötletet: Péntek este van, egy igényes étteremben vagyunk, ahol egy 4 tagú, 35-40 közötti szingli nőkből álló társaság ünnepel. Hirtelen megjelenik az egyik világklasszis focicsapat összes tagja, majd szóba elegyednek. A focisták elmondják, hogy nekik már elegük van a sok éretlen tini és huszonéves "kislány" rajongásából, ők inkább a komolyabb gondolkodású harminc feletti nőket tartják vonzónak. Elsősorban a határozott jellemük, elért eredményeik miatt, másodsorban pedig úgy gondolják, hogy a nők 40 éves korukra érik el a ragyogásuk csúcsát. Az este további része során a csapat tagjai között szabályos versengés indul a nők kegyeiért, akik így végre hozzájuk illő férfiakkal ismerkedhetnek és nem kell a saját korosztályuk kopaszodó, pocakosodó, apatestű felhozatalával beérni.

A történet további kidolgozását rád bízom, de kár lenne veszni hagyni egy ekkora közönséget.:)

2019. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
Azoknak nyálas, akiknek megy ez az egész. Sajnos nem ilyen világ van, és ezért furcsa. Pedig ha belegondolunk, valójában semmilyen földöntúli misztikus dolgot nem szőttem bele, és ugye, hogy mégis mennyire nem reális? Na, ezt a dolgot is akartam vele érzékeltetni, hogy olyan jobb szó híján nyers világban élünk, ahol már az ilyen kedves szavak is különlegességszámba mennek, még egy nő szájából is.
2019. ápr. 26. 08:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!