Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfinek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek valóban jóval kevesebb a lehetősége hogy interneten ismerkedjen mint egy ugyanilyen nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy ettem észre ha egy férfi akar interneten ismerkedni akkor nehéz dolga van, ugyanis mikor beszélek nőkkel még a ducibb nálam csúnyább nők is azt mondják hogy rengeteg férfi ír meg csomó randin vagyok túl. Ahhoz képest én csak egy két nővel beszélek, illetve két randin vagyok túl, úgy érzem az arányok eléggé el vannak tolva a nők javára internetes ismerkedés terén.
2019. ápr. 28. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők csak arra jók, hogy végleg meggyűlöld a női nemet.

Amúgy a siker kulcsa az, hogy ne ragadj le egynél, írj rá sokra, egyszerre mindig legyen 5-6, akivel dumálgatsz, aztán azokból lesz randi is jó eséllyel (ha rövid időn belül nem hajlik rá, kuka). Az is fontos, hogy amennyiben elkezd flegmázni, oltsd le azonnal, ha továbbra is pattog, akkor szintén kuka. Ja, és a lényeg, hogy erre az egészre csak egy szórakozásként gondolj, szívasd őket, ne erre alapozz. Ha nagyon nem bírod, menj el egy fizetős csajhoz.

2019. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, pont azért, amit írtak neked a nők az oldalakon: Sok pasi ír rájuk, sok lehetőség közül választhatnak. Értelemszerűen a legjobbat fogják választani. Ha van ezek között a pasik között egy helyesebb, jobb alkatú, akkor az lesz a befutó.


Az, hogy a férfiaknak mennyivel másabb a társkeresés, tökéletesen bemutatja az előttem lévő legtöbb női válasz, amikből elég egyértelműen látszik, hogy egy csomó nő nincs képben a férfiak társkeresésével ÉS nem is érdekli őket a téma. Egyesek számára ha egy férfi a társkeresés nehézségeiről beszél vagy kérdez, akkor az rinyál.

2019. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!