Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőket valóban nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket valóban nem az anyagiak érdeklik, akkor miért van az, hogy kivétel nélkül lekopik az összes nő, ahogy megtudja, hogy futár vagyok?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőkről van szó, az összes, amint meg tudja, hogy nem mérnök vagy ügyvéd stb. vagyok, hanem kisebb keresetű melós, azonnal, se szó, se beszéd, eltűnik. Itt a gyk-n meg lehet olvasni sok válaszolótól a meséket, hogy csak az számít, hogy valaki ne legyen munkanélküli. A valóságban ezzel szemben egész mást lehet tapasztalni, konkrétan a nők undorodnak attól, aki keveset keres, ez az igazság...

2019. ápr. 29. 10:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Jó a chat oldalon nem tudom kikre irogatsz rá meg mi van, de azhogy amikor házhoz viszel ki csomagot, mindenki úgy nézzen rád mint egy koldusra, azt erősen kétlem, szerintem csak beképzeled és ez az önbizalomhiányodból adódik.

Szóval kb 2 lehetőséged van: - Munkakört váltani, amivel elégedett vagy

-meglátni a jó oldalait a mostani helyzetednek és nem alábecsülni saját magad a munkád miatt.

2019. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Én a magam nevében azt tudom nyilatkozni, hogy számomra sokkal fontosabb a pénznél az, hogy egy férfi szeressen valamit csinálni, legyen "hivatása", legyenek céljai az életben. Neked a futárság a hivatásod? Beleteszed szíved lelked?

Volt olyan orvos udvarlóm, aki nagyon jól keresett, de harmincas éveiben unta a munkáját, unta az egész életét. Semmi kedvem nem volt vele találkozni. De volt olyan vendéglátós udvarlóm, aki imádta amit csinál, jó volt vele találkozni, beszélgetni, kiegyensúlyozott volt.

Ebből a szempontból is nézd meg. ;) Nem gondolom, hogy az összes nő a pénzre megy, vagy ha mégis ez a benyomásod, akkor szerintem rossz helyen keresgélsz.

N/26

2019. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Ez azért kompliklatabb ennél.30f vagyok csak megjegyzem!


A nők a férfiakhoz vonződnak es nem a gyerekekhez.Egy komoly férfi altalaban sikeres és előre halad az eletben.Ha egy férfi sikeres akkor az anyagi helyzete ia stabil neki.Szóval a nők nagy resze nem rogton a pénzt lassa,hanem az erős férfit

az erős ferfi tud adni biztonsagot,vedelmet,jo genetika,házat autot mindent.A modern jó féfinak ez mind meg van.Remélem érthetöen irtam le.


Ha te egy egyszerű alkamazott vagy azzal sincs baj.Olyan lany kell aki melyebbről jon mint te és fel tud rád nézni.Akinek te tudsz lenni a védő bástyája.Persze mivel te szegeny vagy,ezert neked nem szabad lenned alacsonynak és kovernek és csunyának...

2019. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

Azzal, hogy futár vagy, nem az a gond, hogy keveset keresel, hanem hogy beéred ennyivel. Ha közben egyetemre jársz, vagy valamilyen képzésre spórolsz, vannak terveid, stb., akkor egyáltalán semmi gáz nincs vele, és egy normális nőnek rendben is leszel.

Ha viszont neked ez elég is és nem akarsz többet az élettől, az az ambíció teljes hiányára utal, és az igényesebb csajokat nem fogod érdekelni.

29/F voltam

2019. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 peca1000 ***** válasza:
97%

Èn pizzafutár voltamkb. 3 hónapig, az aljább meló, mint a sima futár.


De minden ügyféllel kedves voltam, jó étvágyat kívántam stb.


Sehol sem néztek rám lekezelően, szinte mindenki kedves volt hozzám.


Ja és olyan borravalókat kaptam, hogy a többiek csak lestek.


Volt amikor 2-3 EFt-ot is adtak per ügyfél, de rendszeres volt a heti 1x2. 1-1,5 EFt is.


Addig a tizenéve futárkodó kollega max. 500 Ft-ot kapott.

2019. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
98%

15-ös válaszáról az jutott eszembe, hogy én is szoktam kaját rendelni egy helyről, és van két futár, akit kifejezetten megjegyeztem.

Az egyikük kifejezetten derűs minden alkalommal, és jókedvűen adja át az ételt, jó étvágyat kíván, látszik rajta, hogy nincs gondja azzal, amit csinál. Teljesen pozitív benyomást tesz, és egyáltalán nem hiszem, hogy bárki lenézően viselkedne vele, elvégre nem ismerjük, mint embert.

A másikról szinte süt az életutálat. Már mielőtt megszólalna, látod az arcán, hogy a legszívesebben ráköpne a kajádra, annyira utál téged is meg az egész életét. Ha nem kap borravalót, azt véletlenül sem írná fel a visszataszító viselkedése számlájára, hanem te vagy a f***, mert a köszönés nélküli, foghegyről odavetős stílusát nem honorálod egy kis plusszal. Na, őt igenis lenézem, mert bármivel is foglalkozol, azt mindenképpen megteheted, hogy jobb kedvűen hagyod ott azokat, akikkel találkozol, mint amilyenek előtte voltak.

2019. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se azon múlik, hogy Te futár vagy, hanem azon, hogy milyen vagy.


Rendszeresen rendelünk mi is kaját egy helyről. Párom minden alkalommal sok borravalót ad az egyik futárnak, mert szimpatikus, kedves számára.


Még kis csitri koromban pedig kiszúrtuk a csajokkal a helyes futárt, és direkt onnan rendeltünk kaját, csak hogy lássuk!


Ez sajnos szerintem nem a munkád miatt van, hogy leráznak, ha viszont igen, akkor sajnos nagyon a plázacica rétegben szeretnél ismerkedni, ő nekik viszont hasonló kaliberű fickó kell! Nem TE!


Egy kedves, empatikus lány/nő nem fog a munkád miatt lerázni, ha valóban ismerkedni szeretne.


De javaslom, hogy inkább ülj be valahova a barátaiddal, és ott ismerkedj valakivel! :)

2019. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

A munkatarsaid mind egyedülallók?

Egy minimálbéres férfinak sincs kapcsolata?

Nem él szegénységben a fiatal magyar párok jelentős része?


Válaszolj őszintén ezekre a kérdésekre, aztán gondolkodj el azon hogy nem vagy-e pl túl unalmas vagy rámenős, ami miatt kiábrándultal belőled a nők. Szóval nyugi, lehet hogy nem a keresetedtől undorodnak azok a csúnya chates nők, hanem csak úgy általában tőled...

2019. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező! Azt irtad,hogy amikor viszed ki a csomagot akkor lenéznek téged a nők.Én azt gyanitom,hogy a külsődel leget valami gondocska...
2019. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem a foglalkozás a fontos.

Én férfi vagyok, most sokat voltam kórházban, de egy doktornő sem volt még szimpatikus sem, míg az ápolók közül ma is tartjuk a kapcsolatot. Pedig a képzettségem szerint akár fordítva is lehetne.

Szóval a stílus, emberség, pozitivitás fontosabb.

2019. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!