Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőket valóban nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket valóban nem az anyagiak érdeklik, akkor miért van az, hogy kivétel nélkül lekopik az összes nő, ahogy megtudja, hogy futár vagyok?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőkről van szó, az összes, amint meg tudja, hogy nem mérnök vagy ügyvéd stb. vagyok, hanem kisebb keresetű melós, azonnal, se szó, se beszéd, eltűnik. Itt a gyk-n meg lehet olvasni sok válaszolótól a meséket, hogy csak az számít, hogy valaki ne legyen munkanélküli. A valóságban ezzel szemben egész mást lehet tapasztalni, konkrétan a nők undorodnak attól, aki keveset keres, ez az igazság...

2019. ápr. 29. 10:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Nincs semmi baj a futárkodással szerintem.

Nekem személy szerint a kétkezi munkások jönnek be. Édesapám villanyszerelő, a bátyám autószerelő. Szeretem ha egy férfin látszik a munka. A férjem pl lakatos. Szoktam neki segíteni a műhelyben. Érdekelnek a gépek.

Valaki írta, hogy lehet a külsőddel van inkább probléma. Érdemes lenne önvizsgálatot tartanod.

2019. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az jön le, hogy valami baj van az önértékeléseddel valószínűleg ezt sugárzod át másnak, nem lehet, hogy inkább te érzed magad frusztráltnak a munkád miatt?

Nem tudom,hogy élőben milyen nőkkel ismerkedsz de ha csak a jó csajokkal akarsz ismerkedni akikről elsőre lerí, hogy neked kellene fizetned számára mindent akkor ne csodálkozz ha nem akarnak tőled semmit.

Én pl szeretem a férfias munkát végző férfiakat is, most ilyen helyen is dolgozom és csak most vettem észre eddig ezelőtt eszemben sem volt ez, hogy mennyire szexi tud lenni ha valaki kétkezi munkát végez ha valaki pl szerelő, lakatos. Ért hozzá és tudja is már eleve ez vonzó tud lenni hogy valamit elért a 2 saját kezével. Kár, hogy mind foglalt :D

De ez az én szerencsém.

Szerintem tanulj valamit amitől férfiasabbnak érzed magad, mert szerintem itt többrészt arról van szó, hogy te nem érzed magad jól a bőrödben vagy a jelenlegi élethelyzetedben.

2019. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer panaszoltam be egy pizzafutárt, mert kifogásolta, hogy nem nyitott ajtóban vártam, hanem csengetnie kellett. Épp a WC-ről jöttem ki...

Vagy a viselkedéseddel van baj, vagy csak rosszul ítélsz meg másokat.

2019. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem rólad süt az önbizalomhiány. Ami abszolút nem vonzó. Még számomra sem, aki nem felejti el, honnan jött, és párt is abból a kategóriából választottam, ami hozzám passzol. Szeretem a hétköznapi embereket...ezzel mindent leírtam.
2019. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!