Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez többnyiren hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez többnyiren hogy a férfiak sok esetben a sokkal fiatalabb nőket akarnak állandó párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A férfiak többsége gyakran keres magának 10-15 évvel fiatalabb nőt párnak, nem pedig a korosztályából. Vagy esetleg 1-2 évvel idősebb nőt. 35 éves nő vagyok és gyakori, hogy csak a 45-50 feletti férfiak figyelmét keltem fel. Nem vagyok sem az a nagyon extrém szép, sem extrém csúnya, inkább átlagos.

2019. ápr. 30. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
2019. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essen nem akarok nagyon fiatal férfit párnak, viszont szeretnék korombeli társat találni. Vagy 5-8 évvel idősebbet nálam, esetleg 1-2 évvel fiatalabbat.
2019. ápr. 30. 19:43
 3/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
35 éves fasziként eszem ágában sincs 20-25 éves kislányokkal foglalkozni. Teljesen más korosztály, teljesen más életfelfogás. Semmi közös nincs bennünk.
2019. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A többség nem akar, a többi meg elhiszi, hogy működhet hosszútávon. Érik őket meglepik útközben.
2019. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Hát én amikor társat kerestem, tapasztaltam hasonlót (huszonéves voltam és ötvenes férfiak írtak rám), de nem ilyen durván, nem írnám azt, hogy a férfiak többsége.

Az viszont sajnos tény, hogy 35 évesen már jóval nehezebb normális társat találni, hiszen a legtöbben a húszas éveikben elköteleződnek (bár szerintem sok embernek nem való a monogámia).


Amúgy vannak igen csak jól karbantartott, helyes 35-40 év feletti férfiak is, elvált férfiak, elvált apukák, stb. ők egyáltalán nem jöhetnek szóba?

2019. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Átlagos 35 éves nőként simán van esélyed 35-40 éves férfiaknál. Neked milyen elvárásaid vannak a férfiakat illetően?
2019. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5%
Ilyenkor nagyon jól jön ha biszex az ember. A korodbeli nők szinte kizárásos alapon keresik a saját korosztályukat. Ha érzel magadban valami hajlandóságot rá, próbáld meg egy nővel, sokkal kevesebb csalódás fog érni cserébe sokkal több törődést,odafigyelést kapsz.
2019. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
94%

Valakinek fiatalabb nő kell, valakinek egykorú, valakinek idősebb. Nem vagyunk egyformák.

Én mondjuk megértem a férfiakat akiknek fiatalabb nő kell, mivel nekem meg idősebb pasik jönnek be. De én is az idősebbeknek jövök be..ez van.

Erre nem lehet egyszerű magyarázatot adni. Különbözőek vagyunk, ennyi.

2019. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
29%

A legrosszindulatúbb már értem miért ez a neved.

20-25 éveseket nem mondanám kislányoknak, de mindegy..

2019. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Szebbek, termékenyebbek. Teljesen természetes.
2019. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!