Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyság, ragyák, fekete szemalj mennyire taszító a nőknek? Eddig úgy vettem észre, nagyon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Minden álmunk egy ilyen pasi, főleg apajelöltnek. :) (irónia)


A kérdésnek amúgy mi értelme van, ha már a saját kérdésedet is megválaszoltad?

2019. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ne én döntsem már el,mondom meghallgatom a nőket,na de akkor ez egyértelmű,mit tudok csinálni?
2019. máj. 3. 12:36
 3/15 A kérdező kommentje:
le is törlöm magam társkeresőkről
2019. máj. 3. 12:37
 4/15 A kérdező kommentje:
úgy se volt eredménye,kb 8 év alatt
2019. máj. 3. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi tudsz csinálni?


Pl. egészségesen vitamindúsan étkezel, elkezdel sportolni, meditálni, kialszod magad, felhagysz az egészségromboló életmóddal, csak vizet és frissen csavart gyümölcsturmixokat iszol, nem dohányzol..stb. A pattanások okai lehetnek még a sok stressz, allergia is.


Az alacsonyság mit jelent?

2019. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pl. egészségesen vitamindúsan étkezel, elkezdel sportolni, meditálni, kialszod magad, felhagysz az egészségromboló életmóddal, csak vizet és frissen csavart gyümölcsturmixokat iszol, nem dohányzol..stb. A pattanások okai lehetnek még a sok stressz, allergia is.


ja,tehát ha 15 évig nem aludtam rendesen,de most elkezdek akkor majd szépfiú leszek.Ez már ellett rontva,és nem az én hibámból.Nem dohányzok.Sportolni?voltam konditerembe,de ahelyett hogy elmondták volna hogy kell helyesen csinálni inkább kiröhögtek.

2019. máj. 3. 12:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, minden álmom egy ilyen pasi.
2019. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

És szerinted csak a kondi létezik, mint sport?

Felvilágosítalak, rengeteg sport létezik, pl. úszás, futás, jóga, saját testsúlyos edzés, karate..stb.


De látom, hogy te inkább csak kifogásokat keresel. Nem is kell neked párkapcsolat, akkor minek rinyálsz itt?

Tudod, a sült galamb nem fog csak úgy a szádba repülni. Ha valamit akarsz, azért tenni is kéne!

2019. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

:D oké, értem.

Menthetetlen vagy.

2019. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
úszni azért kell mert szereted,nem azért hogy hátha nem lesz utána ragyám
2019. máj. 3. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!