Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyàskodó baràtnöt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyàskodó baràtnöt lehet talàlni még a mai vilàgban vagy képtelenség?

Figyelt kérdés
Szeret anyàskodni és gondoskodó.
2019. máj. 3. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy túl sok van belőletek!

Nem egy hülye gyerek kell, aki nem vállalja a felelősséget, és életképtelen, hanem egy felnőtt talpraesett férfi, aki egyenrangú.Szerinted melyik normális nő akar ilyet? Akkor inkàbb szül egyet.

2019. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Indíts terápiára, nem normális, hogy anyát akarsz.
2019. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

Én nőként nem tudnék anyáskodó lenni egy férfival. Olyan lenne mintha tehetetlen lenne bármire is segítség nélkül. Nekem a magabiztos pasik jönnek be. Akiknek nem kell a falatot is megrágni az asztalnál. De ne parancsolgasson es ne érezzem hogy bezár mert azt nem tűröm.


N

2019. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, de elég anyáskodó típus. Mindent megveszek a páromnak kajától kezdve ruháig. Csinálok neki kaját, segítek neki rendbe tartani a külsejét, és még sorolhatnám.
2019. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Biztos könnyebb, mint gondoskodó férfit találni. :(
2019. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15# Miért lenne nehéz, gondoskodó férfit találni?
2019. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem létező jelenség. Nem úgy értem a gondoskodást, hogy szubmisszív vagy dobálja a pénzt. Pont úgy, ahogy nőknél írják. Magához ölel, ha rossz napom volt? Meglep egy levessel, ha későn érek haza? Meghallgat anélkül, hogy kioktatna? Lehetek mellette szétszórt? (Fejben) Ilyen csak romkomokban van.
2019. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: érdekes, én ilyen vagyok. Még sincs senkim.
2019. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!