Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az ilyen férfiak tetszenek a nőknek az ilyen stílusú kigyúrt úriemberek könnyen szereznek csinos barátnőt?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 4. 16:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ugyanaz, mint ez itt nőben. Nem mondom, hogy csúnya, mert az nem igaz. Viszont unszimpatikus, és akkor finoman fogalmaztam. Olyan rúgni való buta feje van, süt róla, hogy kb. annyit tud, hogy ha üvegasztal alatt előkapod a farkad, akkor lendületből lefejeli.

Pumped Gabriella is ez a típus. Jó test, üres fej, semmi tartalom. Ránézésre az a bunkó, aki első randi első öt percében azt ecseteli, hogy elvinne kocsival valami csendes helyre, és mondjuk leszophatnád.

Aki csak ezt keresi (zsák a foltját), az ki fog kezdeni vele, mert tudja, hogy fix dugás lesz a dologból.

Akinek többre van igénye, mint egy sétáló vibrátor, az kiröhögi.

2019. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

#9: Hagyjuk már ezt a mellébeszélő kisugárzás dolgot. Teljesen ugyanúgy viselkedtem, mint előtte, mert fiatalabb koromban is volt kondis időszakom. Miért kell minden igazolására valami logikátlan elméletet kitalálni?

Gabó csaját ne nézegessük? Hát, pont róla is volt szó egy válaszban... Ráadásul már nem azzal a szöszi csajjal van együtt, hanem egy teljesen hétköznapi, jól kinéző lánnyal.


#10: Ha edzettél, akkor te is tudod, hogy mi a pro és kontrája. Szóval, saját magának teszi tönkre a szerszámot... :D


Amúgy furcsa, hogy nem álltam be egy ember vagy embertípus szidásába és mindkét válaszom 0-án van. Oké, mondjuk ez itt nem furcsa, hanem megszokott. Nem érzitek, hogy így igazából semmivel sem vagytok jobbak, mint gabó vagy bármelyik általatok lenézett ember?

2019. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"úriember"

Na jó, köszi a mai trollkérdést, pubi.

2019. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez az ecset fejű proli gyerek kinek kell?
2019. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10-es vagyok igen szerencsére sosem használtam semmit max csirke hus meg rizs... na meg sok gyümölcs 😂😅


De igen ez megszokott hogy itt még a teljesen korrekt jó válaszokat is lepontoztak metségre szóljon telon félre lehet nyomni a gombokat 😅 tapasztaltam már habár nem a te válaszoddal...

2019. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Habár azzal nem értek egyet! A rendszeres kondi vagy sport tényleg formálja a jellemet! Kitartóan lesz az ember, és mentálisan is erősebb és jobb kedvű mivel a sport csökkenti a stresszt de ez már biokémia
2019. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Inkább szánalmas, hogy egy koksz nélkül is hozható szintet csak koksszal tud elérni valaki.
2019. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8: Na ja. Csak épp azt a 2 év alatt elérhető állapotot 2 hónap alatt eléred, sőt, akár jobbat. Láttam már emberkéket akik rángatnak 10 kilót és ki vannak pattintva mint az állat. Bizonyára kemények kell edzeni anyag mellett :D :D
2019. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A zsiráf és szép, de azért otthonra nem kellene...
2019. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!