Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs érettségim, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs érettségim, akkor soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Tényleg gáz az,ha nincsen? Miért olyan fontos? Anélkül is lehet jó munkát kapni.
2019. máj. 6. 12:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%

Nem szűk látásmódú vagyok, de tapasztalat...

Engem érettségi után minden munkahelyen kinevettek! Azzal hajtottak el hogy legyen diploma meg ilyen olyan szakma. Meglett az ilyen olyan szakma és még gyakorlatra se vettek fel, hogy lett volna kis szakmai gyakorlatom. Így kénytelen voltam kitanulni másik szakmát amivel munkát tudtam találni vállalkozóként. Voltak kapcsolataim, de mindig a fontosabbnak adtak esélyt, tehát barátok, rokonok.

2019. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
40%

Nemrég én is fel tettem egy hasonló kérdést, de sok válaszoló nő szerint azaz alap hogy legyen érettségid


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
57%

Kevés az infó töki!


- Miért nincs/nem lesz "érecséjgi"?

- Hány éves vagy?

- Család pénzes?

- Honnan veszed, hogy lesz melód e nélkül?

2019. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
33%

kereskedelemben akár főnök is lehetsz, ha elég hosszú nyelved van, más nem is nagyon kell

aztán a sok haszonleső huszonéves ringyó sorban fog térdelni előtted, a kinézetedtől függetlenül

2019. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
57%

Érettségivel nem sokra mész az nem szakma. Pl. a bádogosok jól keresnek. Ha tériszonyod van: Villanyszerelő, burkoló, festő ..... A szakemberek állítólag jól keresnek.

A fogorvosok még jobban.

2019. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%

Nincs a kapcsolat és az érettségi közt semmi összefüggés.

Én ugyan nő vagyok, de nekem is csak 3 OKJ-m van, semmi több. De mindig volt kapcsolatom. A páromnak se lesz szerintem érettségije, nem tudom, de hidegen is hagy.

2019. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
Tanulsz valami nyelvet és kimész pl. szobafestőnek németbe, hollandba, angliába stb. ott nagyon jól keresel vele. Nem kell érettségi ahhoz, hogy normális ember legyen valaki. Egyetemen is lehet olyan emberekkel találkozni, hogy hűha.
2019. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz diplomással ismerkedni, akkor nem ütközöl akkora falakba. Én az érettségit azért tartom fontosnak, mert bármikor kihúzzák alólad a talajt, történik egy baleset, ami miatt nem csinálhatod azt a munkát, amit eddig, akkor érettségivel több lehetőséged van, mint nélküle. Nagyon sok álláshirdetésnél alap elvárás.
2019. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
71%
"Ha vannak emberi kapcsolataid,akkor lehet jó munkát kapni" - Valahogy sose bírtam a protekciósokat, mert a legtöbb esetben semmit sem értettek a munkakörükhöz, csak beültették oda őket az ismerősök, rokonok...
2019. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
54%

"érettségivel több lehetőséged van, mint nélküle"

:D pl. micsoda?

"Nagyon sok álláshirdetésnél alap elvárás"

Hol? :D


látom a sok burokban élő okostojás lepontoz, kb ugyan azokra az állásokra tudsz jelentkezni érettségivel, mint nélküle, utána már csak a seggnyalás számít, ki lesz a raktárvezető, boltvezető, műszakvezető a gyárban stb.

jaj szegényke, zavar a protekció? üdv a való világban


az érettséginek 1 haszna van, hogy tovább tudsz tanulni

2019. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!