Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs érettségim, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs érettségim, akkor soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Tényleg gáz az,ha nincsen? Miért olyan fontos? Anélkül is lehet jó munkát kapni.
2019. máj. 6. 12:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom Kérdező, te az a fajta vagy, akinek megfelel az olcsó parízer, a buszozgatás, meg egy retkes albérlet. Nincs több kérdésem.
2019. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyan nőkkel, akiknek szintén nincs érettségijük, nekik nem lesz probléma.
2019. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Aki lehülyézi azt, akinek nincs érettségije, az mit gondol? Hogy egy szakmájában elismert kőműves, asztalos, szobafestő stb. az olyan sokat profitálna egy magyar-, történelem- és matekérettségiből? Nyilván ami matek szükséges a szakmához azt megtanulja érettségi nélkül is.

Nem kell engem se lehülyézni, nekem is megvan, 2 tárgy dícsérettel és egyetemre járok még, szóval nem magam akarom ezzel védeni. Csak örülnék, ha felfognátok, hogy az érettségi magolásból áll. Nálunk a legidiótábbaknak is sikerült megcsinálnia, és ettől még ugyanolyan nyomorultak maradtak. Nem ettől lesz az emberből valaki. Ennyi erővel én is magyarázhatom majd friss diplomásan kb. minimálbér fizetéssel a vállalkozóknak, hogy mekkore hülyék, hogy nincs diplomájuk, igaz csak 10-20x keresnek többet, mint én.

2019. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hülye is le tudja tenni, akkor igazán nem lehet probléma megcsinálni. Nekem szükségem volt az érettségire, mert olyan irányban tanultam tovább, ahol kell, ennyi. Akikbe én belebotlottam, hogy nincs meg nekik, és korosztályban potenciális partnereknek tekinthetők számomra (tehát nem 80+ meg nem max 19 évesek) azok vagy mérhetetlenül ostobák, vagy lustaságból nem csinálták meg, egyik sem szimpatikus.
2019. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem probléma megcsinálni, csak mondjuk egy olyan valakinek, aki már évek óta dolgozik teljesen felesleges, mert pénz- és időpocsékolás. (Vagy a legelső érettségi az később is ingyen van?)

Nyilván akiknek megvan az érettségi azok között nagyoob arányban fordulnak elő értelmes emberek, de csak ez önmagában nem fog meghatározni semmit. Ezért nem is értem miért kéne egy már dolgozó embernek letennie az érettségit, ha a szakmájához egyáltalán nem kell.

Ha teszem azt valaki programozó, de nem végzett egyetemet, hanem megtanulta videókból, online kurzusokból stb., és referencia munkák által került be egy jó helyre, akkor őt is hülyének fogod nézni, amíg el nem végez egy egyetemet? Nyilván ő könnyedén el tudná végezni. Csak a kérdés itt is az, hogy minek?

2019. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!