Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs érettségim, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs érettségim, akkor soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Tényleg gáz az,ha nincsen? Miért olyan fontos? Anélkül is lehet jó munkát kapni.
2019. máj. 6. 12:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%
De akkor is, állás jelentkezésnél azt fogják felvenni akinek ott az érettségi az önéletrajzába, ennyi hátránya van
2019. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Lehet kapcsolatod. Mièrt ne lehetne? De a lesz akinek ez alap. Pl nekem is csak szakiskolam van. De szándèkomban áll a közeljövőben, vissza ülni a suli padba. Nem hülyeség letteni az érettségit.
2019. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
62%

"ki lesz a raktárvezető, boltvezető, műszakvezető a gyárban stb."


Én diplomás informatikus vagyok és a szakmában dolgozom, dolgoztam gyárban is, de nem akartam ott leragadni több műszakban fillérekért... :-)

2019. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
57%
Volt egy raktári melós kollégám, egyszer ráesett egy raklap, legalább egy évig kiesett a munkából. Egy volt kolléganőmnek pék volt az apja, lerokkant a munkában, most teljes állást sem vállalhat.
2019. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként tök komoly, hogy ebben a világban még kérdés az, hogy szükséges-e érettségi vagy sem. Nem baj, nem kell mindenkinek tanultnak lenni, kell valaki a gyárba is több műszakba. Ha valakinek ez az életcélja, ám legyen, de akkor ne rinyáljon senki, hogy miért ilyen és olyan az élethelyzete.

Ha valamit el akarsz érni, azért tenni is kell.

2019. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
47%

Válaszolva a kérdésedre: De lehet párkapcsolatod;


A kiegészítés: ha nincs érettségid annak több oka lehet. Próbálok jó hiszemű lenni és arra gondolni, hogy a családi helyzeted okozta ennek az okmány megszerzésnek a meghiúsulását!


De ha nem akkor azt mondom hülye vagy! Ugyanis lehetősége mindenkinek van és adott. Aki tróger megérdemli hogy ne legyen meg ez se neki! Ugyanis az lusta!

2019. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Egyébként tök komoly, hogy ebben a világban még kérdés az, hogy szükséges-e érettségi vagy sem. Nem baj, nem kell mindenkinek tanultnak lenni, kell valaki a gyárba is több műszakba. "


Nem érted egyáltalán, hogy miről beszélek. A mai világban egy diploma, de minimum egy hiányszakma kell, hogy jó állással kezdd az életed. Amit én mondok, hogy az ÉRETTSÉGI lófaszt sem ér. Gondolod azzal nem a gyárba fogsz menni robotolni a 8 általánost végzett emberek közé? Vagy majd felvesznek valahova verseket elemezni, meg Pitagorasz-tétel szakértőnek? Az érettségizett ember rohadtul nem egyenlő a tanulttal.

2019. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
kutyát nem érdekli az érettségi, és egyáltalán nem előny a cv-ben, maximum azt gondolják, hogy egy hülyegyerek, aki semmit sem csinált egy érettségin kívül, és inkább felveszik a tapasztalt, szakmával rendelkező 8 általánost végzett embert
2019. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
58%

"kell valaki a gyárba is több műszakba"


Mert szerinted egy érettségivel mi a fa$zt csinálsz? Mész a Morgan Stanley-be elemzőnek?

2019. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
54%

#27 és 29


Iróniát nálatok nem ismerik? A kérdezőnek tettem fel azt, ironikusan, hogy számára miért kérdés az, hogy ebben a világban luxus megcsinálni egy k..rva érettségit, ami szerintem már alap, még egyes romák is képesek erre.


Leírtam, az utolsó mondatomban is, ha valamit el akarunk érni, azért tenni is kell.

A kérdező rinyált itt, hogy "Akkor tegyem le?" Nem b+, nem kell letenni. Meg ő pampogott itt, hogy protekcióval beteszik a s..ggét valami jó munkahelyre.


Én már elértem a célomat, olyan helyen dolgozom, amit szerettem volna, diplomával a kezemben. Szóval nem az én kommentemen kéne fennakadni, miközben az iróniát se értettétek.

2019. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!