Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Màs is volt ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màs is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.

Nem volt túl jó gyerekkorom,sajnos màr nagyon fiatalon megtapasztaltam olyan dolgokat,amit a velem egykorúak 25év körül kezdenek el megtapasztalni.

Nagyon sok élet ment tönkre a szemem előtt.

Minden történetet megjegyeztem,megfogadtam,hogy soha,de soha nem akarok ilyen életet élni,ezért képzeletbeli falakat épìtettem magam köré és ezt sajnos még nem sikerült senkinek sem megmàsznia.

Ma kìvàncsisàgból regisztràltam tàrskereső oldalakra.

Volt olyan oldal is,ahol àtlagos emberek kerestek pàrt,és olyan is ahol gazdag emberek.

Nagyon sok ember adatlapjàt elolvastam,de nem tetszett egyik sem,teljesem mindegy volt,hogy szegény vagy gazdag,egyszerűen nem vonzott,sem a külseje sem a személyisége az adott úriembernek.

Van még remény,arra,hogy megtalàljam a pàrom?

Volt valaki hasonló helyzetben?



2019. máj. 8. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok ember megy át nehézségeken és sokan emelnek falat. A kérdés az, hogy tényleg ismerkedni akarsz?

Nálam a helyzet az, hogy a környezetemben történt pár dolog és a saját életemben is. Nem mondom azt, hogy a világ legrosszabb dolgai. Sőt, utólag örülök is nekik: Letisztultak dolgok és szerencsére ezek által megúszom azt, hogy átvert hapsi legyek, akit 30-40 évesen otthagynak és hétvégente láthatom a gyerekem.

Falak nálam is vannak, de ezeknek örülök. Aki áttud rajtuk lépni, az valóban tud valamit. Ilyet persze nagyon ritkán találni, de nem pörgök a dolgon, élem az életem. Általában lazább kapcsolatban vagyok, aztán ha a másikon érzem, hogy komolyabbra is alkalmas, akkor alakítok ki többet. Szerintem te se kapkodd el a dolgokat.

Az pontosan mit takar, hogy senki sem volt megfelelő külsőre és személyiségre? Mi hiányzott? Milyen jönne be külsőre? Nincs valamilyen irreális képed a jövendőbelidről?

2019. máj. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj kérdező, hogy ilyen fegyver vs páncél fejlesztési mókuskerékbe kergeted magad. Azt fontos tudnod, hogy soha, a büdös életbe nem épített még senki olyan falat, amit az ember, a körülmények vagy az idő le ne döntött volna. Ráadásul aki falakat épít, annak annyi a mozgástere, amekkora alapterületen épít, elszigetel, bezár... talán pont ezt érzed most is.

Mi történik egy 20 éves kiccsajjal, ha befalazzuk a falkával, dr Lecterrel, Freddie és Jason bával? Hát VÉR!!! BELEK!!! PUSZTULÁS!!!... persze lelki értelemben. Ha már megadatott számodra az, hogy túléltél egyet s mást, hogy akár elmélkedhess róla, akkor tedd meg, készülj fel és kerüld el. Kockázat van a falakon kívül is meg belül is, viszont a falakon kívül módod van azokat kezelni vagy elkerülni.

32/f

2019. máj. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag alacsony falaim vannak, de netes társkereső oldalon mondjuk minden 100. emberre mondom azt, hogy okés. Nem azt, hogy dejopasiii, hanem azt, hogy végülis nem annyira rossz.

Nem a netes profilok alapján kéne megítélni hogy lesz-e valaha párod. Komolyan nem

Egyébként pedig nem árthat, ha kicsit kevésbé zárod ki az embereket,illetve nem a korodbeli emberekkel logsz együtt

2019. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LazyJones ***** válasza:
Hosszú és sikertelen keresgélés után egy nap belefutottam egy kérdésbe, ami azt faggatta, mitől lehet valaki különleges. Széttrollkodtam a választ, azóta a kérdésfeltevő a párom. Szóval van, csak ha ismerkedni akarsz lépj ki a kerékből és a körforgásból, hagyd el az ismerkedési komfortzónát, és előbb vagy utóbb sikered lesz!
2019. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!