Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban a lúzer férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a lúzer férfiak ne igazán ismerkedjenek nőkkel, mert egyrészt felesleges, másrészt totál meg fogják alázni őket a nők?

Figyelt kérdés
Én legalábbis azt vettem észre, hogy kb férfiszámba sem veszik semennyire az ilyen férfiakat a nők, ezek a nők ráadásul nem is gazdagok, akikről beszélek, átlag dolgozók, de még ők is lenézik az ilyen férfiakat! Felejtős az ismerkedés valóban?

2019. máj. 10. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindenki pontosan olyan, mint amilyennek gondolja magát, és amilyen gondolatok születnek a fejében. Ezért vannak a sikeres emberek, és a vesztes emberek.


Nagyon kevés embernek vannak ultra szuper kvalitásai, csak sokan még azt is elhiszik magukról amire nem alkalmasak, sokan meg abban sem bíznak amikre képesek.


Na és igen, léteznek bunkók, energiavámpírok, sz*r helyzetek, van az életnek árnyékos oldalai is, de aki ezekből nyer visszacsatolást önmaga felé, az 100% hogy a sor végén fog állni.


Egyszerűen túl kell lépni ezeken, tanulni kell belőlük, hogy legközelebb mit és hogyan csinálj. Ha bukod a nőket, akkor valamit nem jól csinálsz. Keresd meg az okát.


Vannak akik azért bukják be a nőket, mert nem magukhoz megfelelőt választanak. Az egy dolog hogy tetszik a szép, de valahol azért ismerni kell a saját lehetőségeinket is. Attól hogy itt van a net, az még nem azt jelenti, hogy korlátlan számban állnak rendelkezésünkre a legjobb nők. Neten társkeresőzni meg amúgy is csak egy roulette játék.

2019. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak bunkó nők, igen. Pl. volt egy kolléganőm, átlagos kinézetű. Röhögve mesélte nekem, hogy a szomszéd irodába jött egy új srác, (szerintem szolid, aranyos fiú volt). És a konyhában rövid beszélgetés után elhívta randizni. Erre ő azt válaszolta: Nem tudom a barátom mit szólna ehhez.

Én mondtam neki, hogy szerintem ez bunkóság volt, nem ilyen lekezelően kellett volna bánni vele, hiszen nem volt a srác sem bunkó. Honnan tudhatta volna, hogy van barátja?

Szóval azért ne vágj rögtön a közepébe, előbb puhatolózz.

2019. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!