Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhagynátok ezt a lányt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezt a lányt ha megtudnátok róla?

Figyelt kérdés

Tini koromban volt egy nehéz időszak, amikor kétszer próbáltam öngyilkos lenni egymás után, ekkor egy mély depresszióban voltam. Utána kikezeltettem magam, sokáig jártam pszichológushoz. Ezóta eltelt 8 év. Teljesen rendben vagyok lelkileg, tanultam, egyetemet végeztem, normális életet élek, dolgozok.

Egy párkapcsolatom volt eddig életemben, ami 6 évig tartott és az exem mindent tudott rólam.

Viszont az emberek elitélik az összes olyan embert, akiknek valaha is volt gondjuk a pszichével, vagy jártak/járnak pszich-vel kezdődő foglalkozó szakemberhez.

Azon is gondolkodom, hogy egyáltalán elmondanám-e ezt a leendő páromnak vagy nem, mivel szinte senki nem tudja rólam csak a családom. Viszont félek, ha egyszer mégis valahogy megtudná és nem tőlem, akkor esetleg rosszabbul kezelné vagy nem is tudom. Szóval ha ti ezt magtudnátok a párotokról elhagynátok? Nyugodtan irhattok negativ véleményt is. 23L



2019. máj. 12. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és átérezném a múltbéli fájdalmát.
2019. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan küzdenek lelki problémákkal akik nem is mernek orvoshoz fordulni..szerintem emiatt ne érezd magad különcnek

Jól tetted, hogy kikezeltetted magad

2019. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem hagynék ott senkit. A lényeg, hogy már rendben vagy.
2019. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

nos nem mindjárt az első randin kezdeném ezt! de ha már együtt vagytok pár hónapot akkor én örülnék neki hogy egy ilyen dolgot megosztana velem! persze nem hagynám ott ez miatt! mindenkinek vannak gondjai! akkor főleg nem ha komoly a dolog (ezért is kell pár honap!)


meg lehet ez csak az én furcsaságom de a sebzett nők valahogy mindig felcsigáztak...


na meg ha volt barátod 6 évig és tudott mindent akkor miért kérdezed tudod hogy vannak olyan pasik akiket ez nem érdekel!

2019. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én még most sem vagyok teljesen jól, mégis kitart mellettem a párom.


A férfiak sem gépek amúgy. Ők általában ritkábban vallják be, de ők is élnek meg nehéz időszakokat.


Persze a te döntésed, hogy elmondod-e (a jelenedre már nincs hatással), de ha esetleg valaki mástól tudná meg, az rosszul esne neki. Szerintem jobb, ha előre letisztázod, hogy igen, volt ilyen, de már túl vagy rajta.

2019. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A mai világban szinte mindenkinek vannak kisebb nagyobb mentális problémái. Ne érezd magad rosszul, amiért neked szakember segített jobban lenni. Mivel lassan egy évtizede stabil vagy, bőven büszke lehetsz magadra.

Nyilván nem kell boldog, boldogtalan al közölnöd, de ha újabb, komoly kapcsolatba kezdesz, szerintem érdemes lenne. Ne az ismerkedős időszakban, hanem amikor úgy gondolod, ez mostantól komoly. Tereld arra a szót, vagy nézzetek valami ilyesmi témájú drámát, és annak kapcsán mondd el. Természetesen nem lehet kizárni,hogy van olyan, akinek ez sok lenne, de ezesetben jobb is külön.

2019. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Lassan az lesz a ritka, ha egy fiatal nőnek nincsenek/nem voltak komoly lelki gondjai.

Annyi lányt pedig nem lehet kizárni, meg kell tanulni együtt élni a helyzettel.

2019. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem hogy erről mesélni kellene. Se nem titok se nem meselendo.
2019. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan dolog, amit nem kell elmondani az elején. Az a lényeg, hogy már jól vagy. Szerintem neked is helyre kellene tenned magadban a múlt hibáit. Csodálatos dolog, hogy fel tudtál épülni belőle és az élet tényleg szép:) Sokaknak van pszichés problémája, vagy olyan időszaka az életben, amikor maga alatt volt. Bízz benne, hogy megértőek veled szemben mások.
2019. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki,ha elmesélnéd!

Nem hagynám el,inkább össztönözne,hogy még jobban figyeljek oda rá.

F24

2019. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!