Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhagynátok ezt a lányt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezt a lányt ha megtudnátok róla?

Figyelt kérdés

Tini koromban volt egy nehéz időszak, amikor kétszer próbáltam öngyilkos lenni egymás után, ekkor egy mély depresszióban voltam. Utána kikezeltettem magam, sokáig jártam pszichológushoz. Ezóta eltelt 8 év. Teljesen rendben vagyok lelkileg, tanultam, egyetemet végeztem, normális életet élek, dolgozok.

Egy párkapcsolatom volt eddig életemben, ami 6 évig tartott és az exem mindent tudott rólam.

Viszont az emberek elitélik az összes olyan embert, akiknek valaha is volt gondjuk a pszichével, vagy jártak/járnak pszich-vel kezdődő foglalkozó szakemberhez.

Azon is gondolkodom, hogy egyáltalán elmondanám-e ezt a leendő páromnak vagy nem, mivel szinte senki nem tudja rólam csak a családom. Viszont félek, ha egyszer mégis valahogy megtudná és nem tőlem, akkor esetleg rosszabbul kezelné vagy nem is tudom. Szóval ha ti ezt magtudnátok a párotokról elhagynátok? Nyugodtan irhattok negativ véleményt is. 23L



2019. máj. 12. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem :)
2019. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Clay Morrow ***** válasza:
Nem rettentene el.
2019. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Butaság lenne nem elmondani.

Mégpedig egyrészt azért, mert aki emiatt elhagy, az már bocs, de szerintem nem elég empatikus egy életképes kapcsolathoz. És akkor inkább az elején derüljön ki, hogy nem működik...

Másrészt meg azért, mert ha netán máshonnan tudja meg, joggal veheti rossz néven a titkolózást.

Egyébként meg értelmes, érett, kicsit intelligensebb ember emiatt soha nem fog elhagyni. Hiszen tudja nagyon jól, hogy mi fán terem a depresszió.

2019. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha az elején tudnám, akkor nem kezdenék vele, nem jó az ilyen géneket továbbörökíteni. Ha később tudod meg, évek múlva, akkor nagyon már nincs mit tenni.
2019. máj. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem kéne egy ilyen bolond.
2019. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 13. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!