Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem nézek így ki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek így ki akkor lényegesen kevesebb esélyem van párkapcsolatra, barátnőkre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak egy valakit kell megtalálni, de ha az ember tökéletes akkor nyilván az is hamarabb, könnyebben fog megtörténni. Mikor ilyen srácokat látok mindig elmegy a kedvem attól, hogy megpróbálkozzak a csajozással, szórakozással.

2019. máj. 13. 21:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2019. máj. 13. 21:07
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem, akkor vagy esélytelen ha itt sírsz önbizalom hiányos kisfiúként. Egyébként meg nekem nőként nem jön be kicsit se az a srác.
2019. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez a gyerek egy ranezesre farok.
2019. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem. Nálam a belső a lényeg. Oké,hogy kell egy külső,ami megfog,de nem kell kocka,stb. Ha ápolt,tiszta vagy és picit adsz magadra,az már bőven jó.
2019. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nekem egy ilyen mellett biztos, hogy elmenne minden létező önbizalmam.

Nem vagyok elhanyagolva, bizonyos szinten jól is nézek ki, nem arról van szó, de ennyire jó genetikával például nem rendelkezem, ami sok esetben hátrány, hosszútávon legalábbis lehet.

2019. máj. 13. 21:15
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem jön be ez a külső, viszont a jelmondatát azt bizony megfogadhatnád, kérdező, mert ebből a szempontból volna mit tanulnod tőle.
2019. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Ebben mi a jó genetika? A feje aránytalanul kicsi a testéhez képest.
2019. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megnézni mert nincs instam. Úgyhogy erre a kérdésre nem tudok válaszolni.
2019. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Insta nélkül is megtudod nézni a köcsögöt!
2019. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Ebbe nincsen semmi extra kerdezo, sot fejileg csunya is.

Abba hogy igy nez ki az nem genetika, hanem edzett meg edz is. Enis nezek ki igy, 1,5 ev edzessel siman elerheto.

Mondjuk teny hogy nincs problema a csajozassal, de ami idezetet mondd, megfontolando mert igaz.

2019. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!