Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem képesek a jóravaló férfiakat megbecsülni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy minden nő ilyen, de a fiatalabb korosztályra, úgy 18-30-ig igencsak ez a jellemző. Nem egy lánytól hallottam azt, hogy jó, ha a srác egy kicsit "rossz"... Volt olyan barátnőm, aki azért szakított velem, mert szerinte túlságosan tisztelem a nőket. Egy másik meg egyszer megkérdezte, hogy miért vagyok vele ennyire rendes... Érti ezt valaki? Soha nem voltam papucs, csak úgy gondoltam, hogy a kedves gesztusok, mint például az ajándékok vagy, hogy én fizetek ha elmegyünk valahová vagy, hogy kerülöm a konfliktust, előzékeny vagyok és hasonlók, majd építeni fogják a kapcsolatot és a lány majd igazi férfinak fog tartani. Ehelyett jött a koppanás... Tényleg nem értem. Amikor meg jobban kiálltam magamért, megkaptam, hogy bunkó, arrogáns, hím soviniszta barom vagyok... Mégis akkor hogy kéne viselkednünk, nekünk srácoknak???

2019. máj. 14. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

De nem kell sajnálni ha nem szeretne engem akkor nem lenne velem senki sem kötelezte rá hogy velem legyen mégis velem van...

tudja jol hogy figyelek rá és szeretem őt még ha ezt temperamentumosan is fejezem ki néha...

2019. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos úgy látom nem ismered a valódi játékszabályokat és a szánalmas mangina szerepben játszol. Ajánlom a pirospirula továbbá a nők valódi természetének megismerését és akkor már nem fog ilyen kérdés felmerülni.
2019. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 Tehát van valami pirula, ami az összes nő működésének titkait feltárja előttem? Ezt hol kapni és napi hányat kell belőle bevenni?
2019. máj. 14. 15:23
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
A jo emberekkel nem jon ossze senki, mert az egy tukor. Meglatja benne onmagat, hogy mennyire nem jo.
2019. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia, létezik egy könyv Nem kell többé jofiu, lehet hogy csak angolul van meg könyv formájában...
2019. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!