Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember kihozta a kinézeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember kihozta a kinézetéből, amit lehetett, és az élet más területein is jobban teljesít az átlagnál, a csinos nők mégis továbbra is átnéznek rajta, akkor game over?

Figyelt kérdés

Definíciók:


Az "élet más területei": anyagiak, életmód, felelősségteljesség


"Csinos nő": nem túlsúlyos, ízlésesen öltözködő, ápolt nő.


2019. máj. 14. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném. Miért lenne game over? Hogy érted, hogy átnéznek rajtad?
2019. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
84%

Én ismerek olyan pasit aki alacsony, echte csóró, arcra is csak éppen elmegy és olyan hülye mint a qrva élet. Pereg a gabona a szájából, mégis van (jó) nője.

Érdekes, ez az ember egy percet nem foglalkozott azzal, hogy kihozza a külsejéből a maximumot, de még csak nem is ápolt. Azzal sem foglalkozott, hogy az élet más területein kihozzon magából bármit is.

A társkeresés egyszerűen nem ettől függ.

2019. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha mellé nulla személyiséggel rendelkezik és nincs benne semmi különleges, illetve az önbizalma is a béka sgge allatt van akkor igen, game over. Annyira nagyon kevés az, hogy valaki elfogadhatóan néz ki meg van némi pénze. Ilyenből van ezer meg egy. A felelősségteljesség meg tök alap tulajdonság egy felnőtt embernél, ne akarjuk már ünnepelni mint valami csodát.
2019. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
A görcsös megfelelési kényszernél kevés dolog taszítóbb a világon, még ha olajmágnás szőkeherceg is vagy éppenséggel.
2019. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb játékhoz lehet venni kiegészítőket is, szóval ennek még nincs vége.
2019. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"A görcsös megfelelési kényszernél kevés dolog taszítóbb a világon, még ha olajmágnás szőkeherceg is vagy éppenséggel."


Ezt elhiszem, de ha valakinek mondjuk az élete első szakaszában kimaradtak a pozitív tapasztalatok, amik másoknak megadják azt az alapvető érzést, hogy "rendben vagyok, elég jó vagyok", akkor hogyan lehet ettől a kényszertől megszabadulni?

2019. máj. 14. 20:43
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy jó terapeutával.
2019. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
26%

Kérdező, az a baj hogy valószínűleg egy "feltuningolt trabant" vagy. Sok ilyen feltuningolt trabant típusú férfit ismerek, akik csodálkoznak, hogy nincs nőjük.

"kihozta a kinézetéből, amit lehetett", "az élet más területein is jobban teljesít az átlagnál"

A helyzet az, hogy ha alapból egy trabant vagy, akkor hiába hozod ki a legtöbbet magadból, trabant maradsz. Ez olyan mintha egy trabantra ráköltenél milliókat, ilyen meg olyan motort meg tuningolt sportautót készítenél belőle és megpróbálnád menőnek beállítani, a nők továbbra is csak egy trabantot fognak látni. Ellenben ha alapból egy Porsche lennél, akkor buknának rád akkor is a csajok, ha egy kicsit elhanyagoltabb Porsche lennél.

Ilyen az élet, 90%-ban már születésnél eldől mennyire leszel sikeres a nőknél, mivel ez nagyrészt genetika. A maradék 10%-on lehet javítani kemény kitartó munkával, de lényegében nem változtat a dolgon. Ez egy ilyen világ.

2019. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt elhiszem, de ha valakinek mondjuk az élete első szakaszában kimaradtak a pozitív tapasztalatok, amik másoknak megadják azt az alapvető érzést, hogy "rendben vagyok, elég jó vagyok""

Ez nem tapasztalatok kérdése, hanem önértékelésé. Egész fiatalkoromban semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam. De nem is kell. Én tisztában vagyok a saját értékemmel. Akinek az önbizalma külső megerősítésből ered annak az első kudarcnál össze fog omlani. Így nem lehet egészséges párkapcsolatot kialakítani. Az önértékelésednek visszajelzésektől független dolognak kell lennie, másképp semmit nem ér.

2019. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Az önértékelésednek visszajelzésektől független dolognak kell lennie, másképp semmit nem ér."


Ez nagyon jól hangzik, csak a valóságban egyáltalán nem működik így. Az ember agya társas lényként úgy van bedrótozva, hogy különböző biokémiai reakciókkal válaszoljon arra, ha történik valami, ami az ő szociális helyzetével van összefüggésben. Pl. ha előléptetnek vagy nyersz valamiben mások ellen, akkor ezt az agyad szerotoninnal jutalmazza, míg ha megszégyenítenek vagy elutasítanak, azt kortizollal. És kortizolt fog termelni az agyad akkor is, amikor legközelebb ugyanolyan helyzetben vagy, mint amilyenben egyszer már megszégyenítettek (ezért ördögi kör a dolog).

Szóval ja, jók ezek a banális bölcsességek, csak nem így működünk.

2019. máj. 14. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!