Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember kihozta a kinézeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember kihozta a kinézetéből, amit lehetett, és az élet más területein is jobban teljesít az átlagnál, a csinos nők mégis továbbra is átnéznek rajta, akkor game over?

Figyelt kérdés

Definíciók:


Az "élet más területei": anyagiak, életmód, felelősségteljesség


"Csinos nő": nem túlsúlyos, ízlésesen öltözködő, ápolt nő.


2019. máj. 14. 20:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Ilyen az élet, 90%-ban már születésnél eldől mennyire leszel sikeres a nőknél, mivel ez nagyrészt genetika. A maradék 10%-on lehet javítani kemény kitartó munkával, de lényegében nem változtat a dolgon. Ez egy ilyen világ."


Akkor ennyi? Fel is köthetem magam?

2019. máj. 14. 21:22
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

A szociális képességeidet fejleszd. Rengeteg nem éppen jóképű (még az átlagot sem üti meg) férfit ismerek, akik sikeresek a nőknél. Se karrierben, se anyagilag nem állnak jól, de annyi haverjuk, barátjuk, ismerősük van, nyitottak, érdeklődők, viccesek, egy szóval jó velük egy légtérben lenni. De nem csak férfiakkal ilyenek, hanem a nőkkel is. Nem paráznak, lazán emberként közelítenek (tét nélkül), de ha látják a szimpátiát, akkor pici lépésekkel kimutatják vonzalmukat. És bejön nekik.

Nem tudom érthető volt-e amit írtam, de igazándiból a szociális képességeik egyfajta személyiséget is ad nekik, és ha vki nyerő/szimpatikus, akkor a másik nemnek is az.

2019. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha Suzukinak születtél az is maradsz! 😀 🚗


Obiban most olcsó a kötél !

2019. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
12, igen, érthető, csak ez az, amit nem tudom, hogyan tudnék elérni. Mármint egyértelmű, hogy ők saját magukban tényleg nem érzik magukat kevésnek, ezért viselkednek így. Én ha egy szép nővel beszélek, hiába próbálom, nem tudom ezt leplezni, megbicsaklik a hangom, nem jut eszembe mit mondhatnék, stb. Teljesen leblokkol az agyam.
2019. máj. 14. 22:08
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

Fordítva ülsz a lovon... Ők pontosan tudják, h mennyit érnek, ha a külsőt, ha az egzisztenciát, ha az anyagiakat nézzük. Mindezek ellenére, vagy épp ezért azt tudják, h semmi mások nincs, csak a "személyiségük", amivel 1000% tudják, h szimpatikus, kedves, érdeklődő, vicces, egyszóval jóemberek. És ki tud ellenállni egy szimpatikus, mindenkit elvarázsoló, megnyerő férfinek? Lehet, nem szép, lehet nem gazdag, de jó vele lenni. És mindazt a sok pozitívumot szíve hölgye kapja, ami valjuk be egy nőnek nagyon fontos. Egy nőt az érzelmein keresztül lehet megfogni. Se pénz, se külső nem tudja kompenzálni a nő érzelmi éhségét, szeretetre, bizalomra való vágyát.

Ha az érzelmi biztonságot megérzi (magyarul jó azzal a férfival), akkor plusz bónusz pontok a jó egzisztencia, az ápolt/igényes külső.

2019. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát, én eddig el sem jutok, hogy bármit megmutathassak egyáltalán magamból. Ha az első benyomás (értsd: az első 30 másodperc) nem lehengerlő, akkor nincs tovább.
2019. máj. 14. 22:23
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehengerlőnek kell lenned, hanem szimpatikusnak. Nem hiszem el, h ez ne menne. Jártál iskolába, gondolom van főnököd, ahol, értek negatív dolgok, de megpróbáltad vhogy kompenzálni, bemutatni, valahogy szimpátiát kicsikarni, h ne kapj egyest, h ne rúgjanak ki, mert késtél, stb.

Szociális képességek! Az is szimpatikus, ha elbicsaklik a hangod, csak ne szégyeld, add önmagad, tudjad, h te ilyen vagy, kis önirónia, és a lány veled nevet a cstlés-botlásodon. Senki sem megy feszélytelenül randira, mindenki izgul, mint állat. :) Nos, ezt ki is lehet mondani. :)

Az úthenger hengereljen, az ember pedig érez, és kimutatja, és elfogadja.

2019. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Az is szimpatikus, ha elbicsaklik a hangod, csak ne szégyeld"


Persze... A tapasztalataim nem épp ezt mutatják.

2019. máj. 14. 22:50
 19/22 anonim ***** válasza:
" Mármint egyértelmű, hogy ők saját magukban tényleg nem érzik magukat kevésnek, ezért viselkednek így. " - egy kisebbrendűséggel rendelkező embernek szted milyen tapasztalatai lehetnek? Hát, ilyenek... "nem érzik magukat kevésnek", mert ugye te meg igen. Ezen változtass, de sürgősen! Mi a lópikuláért vagy te kisebbrendű? Minden ember a tükrünk, és amíg így nézel bele más emberek szemébe (már ha mersz), magadat nem becsülve, addig mások mit kezdjenek veled? Bántsanak meg? Ezt a képet erőlteted, ők meg hát elfogadják. Nem láthatnak oroszlánnak, mert te nyuszinak láttatod magad. Ennyi.
2019. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hú, nagyjából végigolvastam minden hozzászólást és szerintem nagy tanulságosak, én is nagyon sokat tanultam belőlük, de tényleg tök jókat mondtatok.


Én úgy érzem, hogy te itt már inkább meggyőzni akarod magad arról, hogy ez nem fog menni, főleg a legutóbbi válaszod alapján gondolom így. Nem vagy elég eltökélt, a párkeresés is olyan dolog a világon, mint minden más, küzdeni kell érte és ne csak próbáld hanem tedd. Randin bármit is csinálsz, mondassz, mindig legyél határozott, akármekkora hülyeség is az, merj a lány szemébe nézni és mosolyogj. Én hiszek abban, hogy mindenkire vár valahol egy társ, minden bizonnyal te rád is vár valaki valahol, lehet, hogy pont ugyanazokkal az érzésekkel mint te. A te feladatod az hogy megtaláld, lehet, hogy nem ma fogod, de egyszer úgyis rátalálsz...

2019. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!