Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos és átlagos nőkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos és átlagos nőkért valóban verseny megy?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 09:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%

Csinos átlagos nő vagyok mégsincs sor mögöttem. 😂 25N

Az más kérdés,hogy jelenleg van valakim egyébként sem szóktak rám hajtani.

2019. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Minek kéne versenyezni ? :) Kivel ?

A normális ember csak elvan ismerkedik és van aki azt hiszi éppen versenyez pedig csak versengve tud egy átlaghoz közelíteni

2019. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Átlagos nőként azt mondom, értem biztos nem. Néha (évente-kétévente) megtalál valami elmebajos, hogy megb**na, de ennyi.
2019. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen, kelendőek vagyunk csinos/ átlagosként. De mire? Egy hónapig voltam társkeresőn, képet nem raktam. Adatlapra kiírtam a magasság, súly, haj és szemszín adatokat. Ennyi elég a Sex?, Cam?, stb. üzenetekhez.
2019. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
44%
Oké, én viszont pontosan olyan pasinak tartom magam aki komoly kapcsolatra vágyik, fél vége egy 8 éves jegyesi kapcsolatomnak, akkor most ha élőben odamegyek valakihez aki tetszik mit mondjak neki? Kezdjek ezzel, hogy én vagyok a szőke herceg fehér lovon, 2 gyerekünk lesz, és amíg élek motorozok ezt fogadd el! Így jó ?:D
2019. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
30%
ja 28/F :D
2019. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
98%

#14

Cöhh, ott legalább írtál ilyeneket magadról.

Én újabban olyanok okán kapok ilyesmi üzeneteket, hogy pl leírom gyakorin másik topikban, hogy tornacsukát hordok sokszor, vagy hogy volt már hüvelygombám életem során, hogy nem tetszenek a kígyóbőr táskák, hogy kérdeztem véleményt egy melltartómárkáról, hogy kérdeztem véleményt egy orvosról, stb. És ilyenekre is jönnek, hogy szeretek-e szopni, és hasonlók. Felfogatatlan. :DDDDD

2019. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
17.😁😁😁😁😁😁
2019. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán. Úgy mondanám, hogy legyeskedik több pasi, akik dugni akarnak, de ők más nőknél is bepróbálkoznak.


Szerintem mázli a szép nőknél is, ha jön egy komoly kapcsolatot akaró... Ha meg össze is jön és kölcsönös a vonzódás, akkor főnyeremény!

Nekem sikerült találni ilyet, de előtte sok komolytalan, csak dugni akaró próbálkozott be sikertelenül. Úgyhogy a csinos nőknek se könnyű szerintem.

2019. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%
Megy hát főleg társkeresőn,mondjuk ott a kevésbé dekoratívakért is versengenek néhányan egy kósza dugás reményében. Csak az a baj kedves válaszoló lányok,hogy nem szűritek ki a sok dugni vágyókból azokat akik valóban komolyan gondolkoznak(mint pl én).Sok fiatal lánynak az lesz a sorsa,hogy végül egyedül marad a szőke herceg álom kergetésében.
2019. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!