Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos és átlagos nőkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos és átlagos nőkért valóban verseny megy?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 09:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor most egy társkeresőn például (NŐKTŐL KÉRDEZEM LEGINKÁBB), hogyan tudja egy férfi megmutatni, hogy érett és komoly esetleg a leendő házastársát keresi éppen? Azon kívül, hogy leírásban leírja, hogy komoly kapcsolatra vágyik mert ugye ezt bárki leírhatja...
2019. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Cöhh, ott legalább írtál ilyeneket magadról.


Én újabban olyanok okán kapok ilyesmi üzeneteket, hogy pl leírom gyakorin másik topikban, hogy tornacsukát hordok sokszor, vagy hogy volt már hüvelygombám életem során, hogy nem tetszenek a kígyóbőr táskák, hogy kérdeztem véleményt egy melltartómárkáról, hogy kérdeztem véleményt egy orvosról, stb. És ilyenekre is jönnek, hogy szeretek-e szopni, és hasonlók. Felfogatatlan. :DDDDD" :D Fu de jó, hogy nem olvasok priviket.

2019. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve mindenkinek más a csinos és átlagos nő jelentése😃 Én például magamat nem mondom átlagosnak, mert jóval magasabb vagyok amit inkább különlegesnek tartok, emellett elmondhatom magamról hogy csinos szoktam lenni mások szerint, mégse értékelte eddig senki. Ismerek átlagos nőket, és nem megy semmi féle verseny.
2019. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Amit mondasz 19-es az egy nagy f**zság!

A legtöbb fiú/férfi igenis komolyan számol minden nővel. Az, hogy te elhajtod mert szerinted nem olyan jóképű mint amilyet te gondolsz, hogy megérdemelsz az már más. Ezek után meg ha próbálkozik másnál azzal mi a probléma?! Amiért valaki kikosarazta akkor mégis mit kellene tegyen, ha nem tovább próbálkozni?

2019. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"hogyan tudja egy férfi megmutatni, hogy érett és komoly esetleg a leendő házastársát keresi éppen?"


Pl az már egy jó pont, ha nem azzal kezdi a bemutatkozást, hogy "szia, jó a segged, szex?", ha nem kérdezi meg, hogy megnézem-e, hogy kiveri skypeon, ha nem egyből a melltartóméretemről vagy a szexuális preferenciáimról kérdez. Senkinek nem a normálisan ismerkedni próbáló férfiakkal van baja, hanem az előbb említettekkel és azokkal, akik 5 percig vagy maximum egy randi feléig tudnak normálisan beszélgetni/ismerkedni, aztán már nem tudják tovább türtőztetni magukat és szóba hozzák, hogy épp áll nekik, hogy milyen pózban szeretnének megdugni, hogy felmehetnék már hozzájuk, hogy milyen fétisük van, amit szeretnének, hogy kielégítsek. Ezeket mind személyes tapasztalatból írtam, pedig különösebben ismerkedni sem próbáltam még neten, de egy férfival való baráti ismerkedés vagy ismeretlen, semleges témáról való levélváltás közben is találkoztam ilyenekkel... Ha valaki társkeresőzik, akkor sajnos a normálisan ismerkedő férfiak elvesznek az ilyen majmok között.

2019. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
nem tudom férfitársaim mit csinálnak, de társkeresőn sem kósza dugás érdekel. ha dugni akarok rosszlányok, egyszerű, azt kapod amit látsz, nincs vita. igaz pénzbe kerül, de hát mi nem... az idő is pénz, amit a szédítésre fordítasz, s ez idő alatt megkeresem 1 rosszkislány árát. szóval társkeresőn én sosem csak dugni akartam...
2019. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 mikeXxX ***** válasza:

Hölgyeim akkor ha jól értelmezem minden férfi csak szexet akar és ez mégis miért biztos ? Volt randi mindenkivel ? Vagy mindenki csak azt írja szex vagy cam és stb ?

Átlagos nő ismerős egy nap alatt 1400 lájk ! Nekem meg max havi 20 ! Na persze másik országban 2 hónap alatt nekem is volt ennyi 😁 ! 40f

2019. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Érdekes, én mindig személyre szabottan és tisztelettudóan írom a leveleket, alaposan átolvasom a címzett profilját, megnézem mikor volt online utoljára és mégis tojnak a fejemre és nem válaszolnak.


Ráadásul nekem tényleg az átlagos, szemüveges lányok a zsánerem szóval nem is írok kimondottan szép lányoknak. De remélem azért egyszer minden zsák megtalálja a foltját. : )

2019. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#17


És szeretsz? :D

2019. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igazából nem megy verseny , mert mindig a luxus ribi választja meg az arany tojást nyomó nagy apót . Tehát nem létező verseny ez.
2019. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!