Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lepődnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lepődnek meg sokszor azon, hogy az "intelligens" férfiaknak is a dekoratív, nőies nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Már többször kaptam meg (nőktől), hogy "te olyan értelmes pasi vagy, mit eszel az ilyen lányokon?" (ilyen lányok alatt szép, csinosan öltözködő, a külsejükre gondot fordító nőket értve). Miért gondolják azt a nők, hogy akinek nem 2 bites agya van, abban nem ugyanúgy a feminin, igényes nők indítanak vonzalmat? Vagy én gondolom rosszul, és másoknak attól lesz erekciója, hogy az egzisztencializmusról meg a húrelméletről folytatnak eszmecserét egy ápolatlan, formátlan nővel?
2019. máj. 16. 21:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Kérdező, a gond az, hogy nektek az "igényes, szép nő" az a szilikonszájú insta 3,14-csa kagegória. Innentől pedig okafogyott a vita, mert két malomban őrölünk."


Aha. Nem. A férfiak egy elenyésző rétege szereti a szilikonos műnőket.

Én azokról beszélek, akik tudnak előnyösen és igényesen öltözködni, megjelenni, nőiesség sugárzik belőlük, látszik, hogy fontos nekik, hogyan prezentálják magukat.

A másik oldalon pedig azokról, akiknek derogál felvenni egy előnyösebb ruhát, akik szerint még a szolid smink is a "p**knak való", stb.

És ezzel sincs gond, csak nem értem, miért csodálkoznak, hogy ha már én viszont fordítok időt a megjelenésemre, karban tartom a testemet is és igyekszem a lehető legtöbbet kihozni magamból, akkor nőben is ilyet szeretnék, nem egy könyvtárosnénit.

2019. máj. 17. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!