Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gyereket görcsösen akaró, középkorú férfi a társkeresőkön? Mit akarnak egy negyvenes nőtől?

Figyelt kérdés

Lehet, a problémám egyedi, vagy csak véletlen egybeesés. 42 éves nagyon fiatalos nő vagyok, 28-nak sem néznek. Több társkeresőn rajta vagyok komoly kapcsolat reményében - persze valós életkorral, friss fotókkal. Felnőtt gyerekeim vannak. Így nem csoda, hogy eszem ágába nem áll gyereket szülni, örülök, hogy az enyémek megnőttek - egyedül, segítség nélkül neveltem fel őket - némi túlzással (persze fiatal) nagymama korú vagyok.

Megdöbbentő, hogy mennyi az elkésett negyvenes, ötvenes férfi, akik teherbe ejtéssel erőszakoskodnak.

Ezek a férfiak gyermektelenek, és most kapnak észbe, hogy ötven körül egetverően szükséges a gyerek - és erre engem szemeltek ki.

Tíz megkeresésből 8 ilyen - aki meg nem akar gyereket, az szexpartnert keres - ami nálam nem jöhet szóba, mert élettársi kapcsolatot keresek.

Az utóbbi héten legalább egy tucat gyerekvállalást kétségbeesetten hajszoló megkeresést kaptam, helyes, jól szituáltnak tűnő férfiaktól - akik - mihelyt megmondtam az őszinte véleményem, miszerint már túl idős vagyok a gyerekvállaláshoz - "önző" felkiáltással le is léptek..

Volt olyan férfi is, aki nagy pénzt is ajánlott, ha kihordom a gyerekét...annyira kétségbe van esve.

A másik meg lobikra akarna cipelni (pedig nem is találkoztunk), mert annyira fontossá vált a baba...



De ez most egy új trend, hogy 42 feletti nőket kényszerítenek teherbe esésre? Valóban ennyi az elkésett férfi, aki fiatalon fittyet hány a családi örömökre, éli világát, bulizik, nőzik, majd észbe kap...és idősödve akar kapkodni?


UI: Elnézést, akinek sérti az érzékenységét az esetem - semmi bajom azokkal az anyukákkal, akik jól működő párkapcsolatban, házasságban akár 45 felett is szülnek.. de valóban önző, és megvetni való, ha 42 évesen már csak egy boldog párkapcsolatra vágyok - teherebe esés nélkül?



#társkereső #idős terhes #babavárás 40 felett
2019. máj. 17. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
A kérdésed tuti csak a fantazia szüleménye. Én is voltam sokat társkeresőn de senki se hozta szóba a gyerekvállalást.
2019. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sokan főleg azoknak a nőknek hozzák fel akiknek már van felnőtt gyerekük/gyerekeik ésmár nem akarnak szívük szerint. Pl nekem is felhozták régebben. Meg a 20 éveseknek. Olyanoknak, akik nem szeretnének még, vagy már. Ez nem értem milyen mechanizmus egyes emberekben, de valami miatt sokszor így van. Úgy látszik eleve szeretik ezt a "rábeszélést". Vannak ilyen típusok, azt szeretnék hogy az legyen amit ők akarnak, tehát ha valaki nem akar szülni, az de szüljön mert ők azt mondták, aki akar az meg ne szüljön mert ők majd megmondják hogy kell mikor kell. Ne mondjátok már hogy nektek nem könyörögtek pasik 20 éves korotok alatt gyerekért, amikor tök irreális volt mert épp suliba mentél! Mert én több ilyenre emlékszem és barátnőm is ezt mondták. Meg ha valaki azt mondja nem akar rögtön ráugranak hogy deeee
2019. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Akkor én egy hozzád való, ritka pali lennék, ha nem volnék házas.


Ha elválnék, olyan nőt keresnék mint te, hogy vannak gyerekei, de már kirepültek.


42 ffi vagyok.


Nem akarnék saját kölköt de a gyártási folyamat kezdeti szakaszát (szex), szívesen művelném, persze védekezve. :)

2019. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
42 éves, fiatalos, elvált nőként én is meglepve olvastam a kérdésed. Igaz, volt nekem is ilyen élményem, hogy azzal kezdte a srác élőben, hogy vállalnék-e még gyereket, mert neki ez fontos. Viszont mivel többször is találkoztunk, annak ellenére, hogy erre kedvesen nemet mondtam, keresett még többször is, viszont éreztem benne egy ilyen rábeszélést a dolgokra. De egyetlen ilyen élményem volt, a többség vagy csak szexet akart, vagy kapcsolatot, de nem jöttünk be egymásnak igazán, nekem legalábbis nem jött be. Ekkora gyerekdömpingről amiről írsz még nem is hallottam. És őszintén nem is értem, miért egy 42 éves nőtől akarna valaki gyereket, már ha nem eleve szerelemi kapcsolatban vannak. Nekem furcsa ez az egész.
2019. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
40-es aki 20 évesnek képzeli magát próbálkozása a GYK-n. Ha a társkeresőkön, nem járt sikerrel itt majd talál? Legalább intelligens. Ha nem sokkal randább mint Vasorrú Bába, kap megkereséseket a társkeresőkön. Onnét senki nem volt jó neki. Majd innen a Mama Hoteles Vér Pistikék közül. 50-es gyerekcsinálásra vágyó férfifalkák. Stephen King újabb horror filmjéhez egy jó ötlet. Attól még fiction.
2019. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a 12/15 értette meg igazán, mire akartam kilyukadni.

Csodálkozom rajta, miért tartanak kamusnak, vagy ponyva írónak - azért is írtam ki a kérdést, mert számomra is egy érthetetlen dolog ez.

Hangsúlyozom - lehet, egyedi esetről van szó.

Én foglalkozom spitrituális dolgokkal, a vonzás törvényével, de az a tapasztalatom, az ellenkezője történik, mint amit be szeretnénk vonzani.

Aki gyereket akart - az nem találkozik olyannak, aki vállalná,vagy nem szimpatikus.

Aki meg nem szeretne, azt meg teherbe akarnák ejteni az első három randin.

Mintha ki lenne fordulva a világ magából.

2019. máj. 18. 14:11
 17/17 anonim ***** válasza:
70%

Ez elég ritka szerintem, hogy a pasik gyereket akarnak. Viszont az meg lehet, amit írtak mások is, hogy így akarnak bevágódni a nőnél. Ezzel azt akarják bizonyítani, hogy ők nem csak szexet akarnak, hanem tartós kapcsolatot gyerekkel. Aztán közben lehet csak dugásra hajtanak. És igen, pont olyan nőnek mondják a gyereket aki vagy 20 éves és még nem akar, vagy pedig már nem akar többet mert van neki kettő.

De ez lehet, hogy attól van mert a nők mindig rákérdeznek a pasiktól, hogy "milyen kapcsolatot keresel?" - amitől k.urvára herótom van. Mert sokszor azzal gyanúsítják a pasikat, hogy na ez is biztos csak szexet akar. És ez miatt akarnak kitűnni, hogy ők gyereket akarnak.

2019. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!