Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjünk mi pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk mi pasi, ha a lányok zöme élből elutasítja az utcai/facebook-os leszólítást?

Figyelt kérdés

Hányszor látom, halljuk... "az ilyen megkeresésekre sosem szoktam válaszolni" mondják a lányok facebook-on. Tehát ha egy idegen pasi megkeresi őket társkeresési szándékkal.


Akkor átlagos férfiember hogyan ismerkedjen...? Egyáltalán az ilyen lányok felfogják, hogy nemis tudják, mire mondanak nem-et, esetleg valami fontosat hagynak elmenni? Tényleg ennyire válogatózhatnak?


2019. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:

"Ajánlom az első hozzászólásomat mindenkinek! Szánalmas..."


tehát szánalmas, ha a pasi tesz azért, hogy legyen párkapcsolata, és nem ül egyhelyben a sült galambra várva, hogy ti nők teszitek.

Persze egy nőnek hogyis lenne fogalma arról, hogy milyen az, amikor neki kell megtenni az első lépést, neki kell idegenek előtt bohóckodnia, mert különben semmi sem történik az életben, aztán meg ő van kiröhögve...

2019. máj. 18. 17:05
 12/72 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy milyen érzés, ha az ilyen alak, utána lejáratja, meg zaklatja, mert az neki jár... Velem 3 fószerrel is előfordult. Utóbbinegy év rettegést okozott."


Ismerős a szitu. Engem eddig szinte csak olyan férfiak bántottak a legdurvább módokon, akik elvileg szerelmesek voltak belém. Komolyan már ott tartok, hogy nem merek férfi közelébe menni, főleg ha azt látom rajta, hogy egy sértett, agresszív niemand.

2019. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
71%
#11 Azért azt vedd figyelembe, hogy elég sok az agyament sorstársad, így nyilvánvalóan nem fogsz automatikusan bizalmat kapni senkitől. Ti sokszor visszaéltek a helyzetetekkel, a mi jóindulatunkkal és bizalmunkkal. Ha te nem ilyen vagy, akkor bizonyítsd be. De tettekkel, és nem szavakkal!
2019. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
76%

#9 Igen, jarjanak tancolni. Csak en nem a reszegen tivornyazos, nem halljuk egymast a basszustol fajtara gondoltam. :) Itt tepem a szamat mar evek ota, hogy neptanc, tanctabor, mindig orommel varjak a fiukat es SOHA senki meg csak nem is valaszolt ra. 10bol 10szer ha leirom azt a szot, hogy neptanc akkor az enyem az utolso hozzaszolas es annak a kerdesnek lottek.

Senki nem akadalyoz meg abban, hogy lemenj a falunapra es te is a kozvetlen kozeledbol szerezz lanyt, ugyanis elarukok neked egy titkot: nem szeretjuk a tavkapcsolatot. ;)

2019. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
92%

#10

Lásd, gyakori. Jön egy pár soros, normális levél, válaszolok, hogy nem ismerkedek, foglalt vagyok. A következő levélben már fenyeget.

4-5 ilyen után te vagy a hülye, ha még válaszolsz.

2019. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
23%

"Tényleg ti minden üzenetben egy perverz, egyéjszakás, visszautasítás után an..yázós pasit láttok?"

Ezen az oldalon? Igen... :D Mindenből IS kihozzák, hogy a gonosz férfiak. Mondjuk, a logikájuk "kikezdhetetlen"...

- Férfiként nem találsz társat? Tegyél érte, ismerkedj nőkkel.

- Ismerkedsz nőkkel? Beteg zaklató vagy.

2019. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
90%

"Tényleg ti minden üzenetben egy perverz, egyéjszakás, visszautasítás után an..yázós pasit láttok? "


Eddig csak ilyenekhez volt szerencsém, vagy olyan volt az fb idővonala, ami teljesen kizárta, hogy jobban meg akarjam ismerni.

2019. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
89%

"Normális pasik meg eleve nem írnak teljesen idegenekre." látod, pontosan ezt a mentalitást nem értem. Tényleg ti minden üzenetben egy perverz, egyéjszakás, visszautasítás után an..yázós pasit láttok?"

Látom kérdező, nem sikerült megérteni. Vezessük le! Én hajlandó vagyok elismerni, hogy 10 megkeresésből egy, akár kettő férfi is lehet normális és nem perverz vagy szoknyavadász! Van türelmem kideríteni? Nincs. Nem tudom, mit szalasztok el? Óh, hát így jártam. Vállalom a kockázatot.


Azért nem szeretem sem a leszólítós, sem a képe alapján való ismerkedést (társkeresőt sem!) mert pont a dolog lényege vész el. Engem nem érdekel kép alapján senki, és szerintem sem százas az, aki megnézi a képemet, és rám ír anélkül, hogy ismerne, akár egyetlen szót is beszélt volna velem. Minek?

Én csakis a személyes ismerkedésben hiszek. Ezért számomra csak az olyan szituációk bejövősek, hogy mondjuk egy helyen dolgoztok, közös hobbi, zenés-táncos rendezvény (nem diszkó, ott nem lehet beszélgetni) esetleg tanfolyam, kutyasétáltatás, sport stb.

Szóval ahol látod a másikat, a gesztusait, a mozdulatait, hallod a hangját. Különben egy kép alapján beleképzelsz dolgokat ami nincs ott. Nincs kedvem egyesével mindenkivel aki rám ír elkezdeni előről a semmiből az ismerkedést. Nem érdekel, mert idegen. Az dobogtatja meg a szívemet, amikor valaki felkelti az érdeklődésemet valahol, és én is látom, hogy néz, odafigyel rám, szóba elegyedik velem, vagy szívesen veszi, ha én ővele. Ha megfog a kisugárzása, egymásra tudunk hangolódni, akkor érdekelni fog és vágyni fogok arra, hogy megismerjem. Egy kép vagy egy adatlap alapján nem és nem is értem azokat, akik meg igen.



Azt, hogy valaki csak egyszer, kétszer él ilyen lehetőséggel, hogy kinéz egy idegent, őszintén megdobogtat, és megpróbálkozik, akkor az nem lehet normális??


Az üzenetből ennyire nem jön ki, hogy ki micsoda?

2019. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
91%

Én például élből elutasítok Facebookon mindenkit, aki nem ír kísérő levelet, ha ismeretlenül jelöl be, és mindenféle indoklás nélkül várja, hogy a kisujjamból szopjam ki, mit akar. Persze erre volt már, aki azt mondta, hogy mégis mit akarna, ismerkedni. Szerintem meg a boltban is tudják, hogy vásárolni jöttél be, mégse csak leb*szod a pultra, hanem köszönsz, vagy mondasz valamit.


"Egyáltalán az ilyen lányok felfogják, hogy nemis tudják, mire mondanak nem-et, esetleg valami fontosat hagynak elmenni?"


Miért ne tudnák? Egy olyan fontos embert, aki egy levelet se volt képes írni.

2019. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, elküldtem hamarabb, szóval az üzenetből nem jön le semmi, és egy kép nem dobogtatja meg a szívemet. Én a volt férjemen is átlapoztam volna egy társkereső adatlapján, mert nem fotogén, de az életben meg vonzó volt.
2019. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!