Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjünk mi pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk mi pasi, ha a lányok zöme élből elutasítja az utcai/facebook-os leszólítást?

Figyelt kérdés

Hányszor látom, halljuk... "az ilyen megkeresésekre sosem szoktam válaszolni" mondják a lányok facebook-on. Tehát ha egy idegen pasi megkeresi őket társkeresési szándékkal.


Akkor átlagos férfiember hogyan ismerkedjen...? Egyáltalán az ilyen lányok felfogják, hogy nemis tudják, mire mondanak nem-et, esetleg valami fontosat hagynak elmenni? Tényleg ennyire válogatózhatnak?


2019. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
83%
Meg úgy adjátok elő, mintha ez valami olyan lenne, amit bonyolult belátni. Oké, vizuális, és? te bezzeg tudod, mit jelent a nőknek egy kép, mi? Ja, nekünk nem fontos a kép, csak korábban meg azt mondta valaki (talán pont te), hogy a jóképűekkel kivételt teszünk. Akkor hogy is van ez? Mi nem tudjuk, mit jelent egy kép, mi?
2019. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
76%

"#53 A párkeresés reménytelenségére gondoltam. Még egy szegény nőre is ráveti magát valaki."


Aha. Mert az nagyon igazságos, hogy a férfi elvileg azt választ, akit akar, a nőnek meg az udvarlók közül kell választani, ha csak 4 primitív tuskó van, akkor abból kell kiválasztania a legkevésbé szexmániás parasztot. Legalábbis a hagyományos felfogás szerint.

2019. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy nem is értem ezeket a kérdéseket. Bárhova nézek, az emberek párban vannak, egyes barátnőim már férjhez is mentek. Minden párnak van egy férfitagja is. Kedvencem, mikor azt bizonygatták itt a GYK-n egyes férfiak, hogy több nő van kapcsolatban, mint férfi. Beszarok, komolyan. Mindenfelé a világban párok vannak. Ha nehezen megy a társkeresés, tedd fel a kérdést, hol ismerkedtek össze ezek a párok, ne másokat szidj. vagy ők így születtek? Huszonhat vagyok, komolyan 2 korombeli ismerősömnek már gyereke van, de szerintem többnek is, csak nem jut eszembe, 24 évesek voltunk, mikor egy jó barátnőm férjhez ment, épp a napokban házasodott egy másik évfolyamtársam, az öt éves érettségi találkozónkra az egyik osztálytársunk már a babájával jött. Csomó volt gimis ismerősöm, aki egy évvel fölöttem vagy alattam van, szintén szült vagy férjhez ment. Volt, aki 20 körül férjhez ment, az egyik évfolyamtársunk, talán 21 volt, mikor megnősült. Komolyan, én nem azt látom, hogy az embereknek tömegesen ne lenne párja.
2019. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
mert valószínűleg szép emberek, és szerintem nemis Budapestről beszélsz, hanem vidékről...
2019. máj. 20. 22:34
 65/72 A kérdező kommentje:

és akkor mi pasik mégis miért tapasztalunk mást? Miért van az, hogy társkeresőn nem válaszoltok, tinderen nem húztok jobbra, a leszólításostól meg kiráz a hideg?

Senki nem szidta a másikat, csak utáljuk mi pasik azt a mentalitást, hogy a nők szerint a net-en szembejövő pasik 99% egyéjszakásPerverzGyökér. Nekem többször volt már olyan, hogy megmondták a nem-et, de aztán beszélgettünk, és mégis lett találkozó. Meghogy kiemelkedő levelet írtam azokhoz képest, amiket kapni szoktak.

Csak ehhez meg kell ismerni a másikat, és ez az, aminek esélyt nem adtok!

2019. máj. 20. 22:38
 66/72 anonim ***** válasza:
0%

#62 Áááá, ekkora csúsztatást! Hát ez elég amatőr volt! Méghogy azt választjuk, akit akarunk, csak éppen az nincsen figyelembe véve, hogy hányan utasítanak el! Már aki egyáltalán mer kezdeményezni, mert ugyebár ezt az ólomsúlyú keresztet is a férfiaknak kell cipelni! De egyébként ki tiltotta meg nekik, hogy ők is kezdeményezhetnek? Senki!


Válogatni mindig is könnyebb volt, és ha teszem azt, 50 gyümölcsből 35 rothadt, még mindig ott van a többi. És tényleg ez durva általánosítás, úgy írnak itt, mintha 49 gyümölcs lenne rothadt az ötvenből.

2019. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
91%
Ne csak azt vedd figyelembe, hogy hány gyümölcs rohadt, de ha én eperre vágyom, nem kell alma. Nem tudom mit kezdeni vele.
2019. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:

"mert valószínűleg szép emberek, és szerintem nemis Budapestről beszélsz, hanem vidékről..."


Budapesti és agglomerációs emberekről van szó. Vagy szerinted hol van egyetem a pusztában? A nagyvárosok sem vidék.

2019. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

"és akkor mi pasik mégis miért tapasztalunk mást? Miért van az, hogy társkeresőn nem válaszoltok, tinderen nem húztok jobbra, a leszólításostól meg kiráz a hideg?"


Figyelj, nem tudok már kevésbé goromba lenni. A szövegértés érettségi követelmény. Kétszer írtam le eddig, hogy miért.

2019. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Az a csúsztatás, hogy 50-et mondasz 4 helyett.
2019. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!