Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjünk mi pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk mi pasi, ha a lányok zöme élből elutasítja az utcai/facebook-os leszólítást?

Figyelt kérdés

Hányszor látom, halljuk... "az ilyen megkeresésekre sosem szoktam válaszolni" mondják a lányok facebook-on. Tehát ha egy idegen pasi megkeresi őket társkeresési szándékkal.


Akkor átlagos férfiember hogyan ismerkedjen...? Egyáltalán az ilyen lányok felfogják, hogy nemis tudják, mire mondanak nem-et, esetleg valami fontosat hagynak elmenni? Tényleg ennyire válogatózhatnak?


2019. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

salsa bulik: hát hogyne, láttál már ilyen bulit? 35-40 felettiek, kövérek, rondák, sérültek. Az utca embere közelébe sem érnek.

néptánc: lássuk csak, vannak a 7-16 körüli korosztály, szünet, majd 30 fölötti, anyukák. Pont a lényeg, a 18-25-ös kategória nincs SEHOL.

2019. máj. 18. 19:00
 32/72 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező neked nem azért nincs párod mert nem válaszol senki facebookon hanem azért mert hiába szólsz hozzá nőkhöz, látszik, hogy amit mondanak azt leszarod. Hiába mondják el élettapasztalatukat, neked az csak hazugság. Tény, hogy a férfiak hajlamosak agresszívan reagálni ha valaki elutasítja őket. Ezzel a legtöbb nüő találkozott már életében, akkor is ha szerinted ez nem igaz. Én már elég régóta használom a neten, kaptam pár levelet, de őszintén egy normális nem volt köztük... 3 kategóriába sorolható a többség. Van az akin élből látszik, hogy buta, mert még egy három szavas mondatot sem tud helyesen leírni (Szía, hógy vaggy?), értelmesen beszélni vele meg főleg nem lehet. A másik az a perverz állat aki csak szexet akar meg zaklatni, meg a farkáról képeket küldözgetni idegeneknek. Meg van az aki elsőre normálisnak tűnik, aztán hirtelen elpattan nála valami és átváltozik. Engem pl talált már meg pedofilnak mondható egyén a neten amikor még gyerek voltam és zaklatott undorító képekkel, agresszív szexuális szövegekkel, majdnem kinyomozta hova járok iskolába meg ilyenek. Ja meg van az, aki ugyanazt a szöveget elkülti minden nap 10 lánynak és ezek rendszerint lebuknak, mert véletlenül kétszer küldik el ugyanazt a szöveget. Ez általában ezen az oldalon szokott előfordulni mert itt mindenki anonim... Szánalmas, az ilyen embereknek nem több a nő lyuknál. Azt sem tudják hogy néz ki, hogy viselkedik, hány éves de már megy a sablonüzenet.

Ja és persze ha esetleg tényleg normális is, az sem jelenti azt, hogy passzolnak a felek és tetszenek egymásnak.

Te úgy viselkedsz mintha a párkeresés valami háború lenne. Nem az. Nem fogsz belehalni ha nem lesz most azonnal párod. Nem mindenkinek forog ekörül az élete. Az ilyen szintű görcsösség senkinek nem jön be.


'Egyáltalán az ilyen lányok felfogják, hogy nemis tudják, mire mondanak nem-et, esetleg valami fontosat hagynak elmenni?

Miből gondolod, hogy fontosat hagynak elmenni? Nem vagy te egy kicsit egoista ha magadat létfontosságúnak állítod be egy idegen személy életében? Valószínűleg ezer nálad fontosabb dolguk van, a saját életük főképpen...

2019. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
21%

"Lehet, de elszalasztani egy bejelölést nem akkora veszteség, mint ha megcsalnak."

Valóban. A logikád alapján előbb kéne visszaírni mindenkinek, mint összejönni bárkivel is... Mert a visszaíráskor max beszólnak, kapcsolat esetén pedig félrelépnek.


"Eleve gáz, amikor egy férfin látszik, hogy bárkivel összejön, aki a helyszínen hajlandó rá."

Ilyenkor mi van az add önmagad és legyél őszinte szöveggel? Ezek a srácok nem bárkivel akarnak összejönni, hanem azzal, aki bejön nekik. Ha épp salsán jön be nekik valaki, akkor ott. Ez is egy olyan téma, ami terén itt minden baj a férfiakkal... Ha nagyok az igényeik, akkor az. Ha külső terén kicsik, akkor az... Nem összejönni akarnak valakivel pár salsázás után, hanem ismerkedni és randizni, hogy kiderüljön, összeakarnak e velük jönni. Ha a randi sem jön össze, akkor miről beszélünk?


#30: "En arra gondoltam, hogy jobban szeretnek panaszkodni, mint cselekedni."

Persze, erre egyszerűbb gondolni. Azért elgondolkodtató, hogy szinte mindig a férfiak által kiírt kérdéseknél jön ez elő, hogy ők csak panaszkodnak.

Őszintén szólva, nekem megy a hétköznapokban is a társkeresés. Az más kérdés, hogy nagyok az igényeim, de most ezt tegyük félre. Őszintén, ha én elmennék egy társastánc próbára, hogy akkor ott most ismerkedni akarok, elég furán jönne ki a sztori. Akinek eleve bejönnék első pillantásra, annak valószínűleg bejönnék. Másoknak meg utána sem. Új lennék, bénáznék, talán zavarba is jönnék. Bejönne ez bárkinek is? Kétlem és a táncos ismerőseim is ugyanezt mondják.


"Es nem nekem van tarskeresesi gondom, ha mar veszem a faradsagot es segiteni probalok legalabb valamit vakkanthatnanak ra, de csak nema csond es hullaszag van."

Az a baj, hogy erre nem lehet mit mondani. Látod, én leírtam a problémát, reagáltam. És mi az ilyen jellegű hozzászólásaim eredménye? Lepontozás.


"Te is mit csinalsz? Mindent kiforgatsz."

Nem, csak a coelho szintű bölcsességeket átültetem a reális világba és leírom a kérdésektől függően egymást ütő bölcsességeket és tanácsokat.


"Senki nem mondta, hogy ne ismerkedjetek eloben. Pont, hogy ott van a legtobb esely, de nem az utcan. Akinek ott sikerul annak egyreszt szerencseje volt, masreszt meg az igazsag az, hogy aki talpraesett az barhol tud, csak ezt nem lehet leirni. Azert nem lehet, mert utana pont a kerdezo vagja ra, hogy de hat ez csak az alfaknak megy. Ordogi kor. A szerencsetlen par nelkuki fickok ragaszkodnak az utcahoz, ahol minden korulmeny ellenuk dolgozik..."

Pont ez az. Ezek a srácok általában nem jó megjelenésűek, szóval élőben nem fog nekik menni, maximum 1-2 helyen. Ezért írnak ki arról egy csomó kérdés, hogy csinálják. Aztán ilyenkor szokták megkapni, hogy nee, buszmegállóban ne. Fentebb írták, hogy nee, salsán se, mert nagyon látszik, hogy akarnak valamit. Meg facebookon se. Oké, de akkor hol?


"Es akkor jovok en a praktikus tanacsaimmal. Elmondom, hogy a zene, a tanc, az alkohol, egy erdekes helyszin es a kozos barati kor segithetnek novelni az eselyeket. Erre jon a szajhuzas, hogy nem tud, nem akar, nincsenek baratai, siras-rivas."

Pont ez az, hogy nincsenek barátaik, ezért akarnak valahol ismerkedni, ezért érthető, hogy a baráti körös lehetőség kiesik. A legtöbb csoportos helyen pedig az nyerő, aki a legjobbak között van. Ezek a srácok nem fognak belépni egy csoportos eseményre és levenni valakit a lábukról. Ha ez menne, már rég ezt csinálnák...

Ha egy tanács nem működik, akkor az nem praktikus.


"Akkor valaszold meg a kerdest: mit javasoljunk? A barhol barmikorral kitorolhetitek, a kapott javaslatokra meg csak kifogas jon. Nem lehet rajtatok segiteni, ti magatok szabotaljatok a boldogsagotokat."

Na, hát ez itt a kérdés. Mert egymással ellentmondásosan megmondjátok, hogy mi nem működik.

Részemről azt szoktam tanácsolni, hogy amíg nem rakták külsőre magukat rendbe, addig nem nagyon fognak menni a dolgok. Amikor leírom, hogy külső terén mit javítsanak, akkor özönlenek rám a mínuszok, mert milyen felszínes vagyok...


Azt meg felejtsük már el, hogy nem lehet RAJTUNK segíteni. Komolyan, valaki magyarázza már el, hogy ezen az oldalon miért hiszi 10-ből 9 csaj, ha bármi ellen írok vagy bármi mellett írok, akkor biztos én is problémás vagyok? Nekem arról adjatok már tanácsot, hogy mit kellene javítani az oktatáson, hogy az emberek szövegértése javuljon és ne húzzák már rá a dolgokat random másokra.

2019. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
96%

"igen. Mint ahogy munkahelyen sem ismerkedünk, mert ott dolgozunk.


A könyvtárban sem, mert oda olvasni járunk."


Amúgy sokan nem ismerkednek elvből munkahelyen, a könyvtárat meg sose értettem. Ki megy oda egy olvasgató emberhez?


Amúgy értem, mit mondasz, de biztos vannak, akiknek más elvei vannak, mint neked. Pl. szerdánként zöld csizmában nem ismerkedik, csak a példa kedvéért mondva. Ezt neked nem kell megértened, e mindenkinél máshol kezdődik, hogy hol ismerkedik.

2019. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
72%

#34: A tesóm. Fogadásból felszedett egy lányt könyvtárból, aztán 1 évig együtt voltak. Utána még egy lányt felszedett onnét. Hozzám is jött már oda lány beszélgetni könyvtárban.

Ettől függetlenül pont erről próbálok beszélni: Nők részéről itt majdnem semmi sem jó. Férfiak közül alig problémázik valaki azon, hogy hol mennek oda hozzá.

2019. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
88%

" aki ugyanazt a szöveget elkülti minden nap 10 lánynak és ezek rendszerint lebuknak"


Nálunk volt olyan, aki a településen egy csomó lánynak elküldte. Az utcán röhögtünk rajta, 16 évesen. És egyből ilyenek, hogy tudom, hol laksz, figyeltelek hazafelé, tüneményes arcod van stb.


Igaza van annak, aki szerint nem figyelsz a válaszokra. Értjük, hogy vannak normális pasik is. de ha párszor rossz a tapasztalatod mondjuk egy kávézóban, nem mész oda legközelebb sem. Hiába van mondjuk 3 másik pincér is, ha az az egyik mindig bunkó, leírod a helyet. Én nem járok egy gyrososhoz, mert az egyik kiszolgáló bunkó. A másik lehet, hogy nem, de a hely le van írva. Ma a Líra rendezett raktárvásárt. Először rendeztek ilyet, de olyan szervezetlen volt, hogy z emberek nagy része (férfiak és nők is) kommentelik, hogy leírta magát a kiadó és a bolt is előttük. Pedig egy alkalmon voltak. Az emberek ilyenek. Ha a neten a férfiak sokszor barmok, akkor nem érdekel az a 2-3 elszalasztott normális se, akikkel amúgy se tuti,hogy lenne valami, mert attól még mindig csak ott vagyunk, hogy nem egy idióta. Abból még nem lesz kapcsolat.


Mondom, köszönd azoknak a férfitársaidnak, akik miatt a nők úgy érzik, van félnivalójuk, akik miatt a nőknek vigyázniuk kell magukra. Ti férfiak néha olyan döbbenten álltok ezelőtt a helyzet előtt. Nyilván felveszünk egy védekező pozíciót, ha van miért. És az lényegtelen, hogy te normális vagy, számtalan férfi egy agresszív idióta, aki csúnyán beszél, a nőkkel, nem viseli el az elutasítást, és anyuci puszit nyomhat a bibis homlokukra, ha egy lány nem válaszol, akkora hisztiparit rendeznek, vagy képet küldenek a farkukról. Esetleg a profilképén is nővel van, vagy fogalmazni se tud, esetleg egy óra beszélgetés után megkérdezi, hányszor szexeltem, és hasonlók.

2019. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
29%

""Eleve gáz, amikor egy férfin látszik, hogy bárkivel összejön, aki a helyszínen hajlandó rá."


Ilyenkor mi van az add önmagad és legyél őszinte szöveggel?"


Az add önmagad, és lágy őszinte szöveg álszentség, mindkét nemtől. Ha egy szexmániás f/*sz vagy, ne add önmagad.

2019. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
89%

"Ez is egy olyan téma, ami terén itt minden baj a férfiakkal... Ha nagyok az igényeik, akkor az. Ha külső terén kicsik, akkor az... "


Az felmerült benned, hogy különböző emberek írják ezeket?

2019. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
78%

"Persze, erre egyszerűbb gondolni. "

Ez nem gondolat, hanem teny. Aki nem meltat valaszra a pontokba szedett segitsegnyujtasom utan, meg a kifogasokhoz is lusta az meg nem szenved elegge. Amugy pont ma ert egy kellemes elmeny, privatban megirtak, hogy hasznosnak talaltak az egyik valaszomat, ami szerinted Coelhos bolcsesseg. Evek ota ez volt az elso reakcio...


"Azért elgondolkodtató, hogy szinte mindig a férfiak által kiírt kérdéseknél jön ez elő, hogy ők csak panaszkodnak."

Haaat, amikor egy bantalmazo kapcsolatban levo lany razendit a "de en szeretem" notara akkor azert szokta kapni az ivet. :D


A tanc egy pelda volt, lehet akarmi mas is, amit rendszeresen tudsz uzni. Es bena lanyok is vannak. Egy ev mulva te segithetsz beilleszkedni egy kezdo bena lanynak. A lenyeg, hogy itt sok lany van, talalkozol veluk a jovo heten is es testi kozelsegbe lehet veluk kerulni. Vagy elmentek nyari taborba, ahol uj embereket ismersz meg. Vagy pont a te peldad miatt az egyik lany raveszi a baratnojet, hogy jojjon el o is, mert a kezdoket is szeretettel fogadjak. Nem te vagy a tortenet egyetlen szereploje, mas emberek tettei lavinaszeruen beindithatjak az esemenyeket es akkor nem art, ha te is jelen vagy. Pl. majus elsejere meghivnak egy masik egyuttest is es ott ismersz meg valakit.


"Ezek a srácok általában nem jó megjelenésűek, szóval élőben nem fog nekik menni, maximum 1-2 helyen."

De a jo eg aldjon meg, egy nem szivtipro sracnak ESELYE SINCS egy tiz perces utazas soran lenyugozni a lanyt! Ezert zsakutca az utca es a buszmegallo. Rovid ido alatt nagyot dobbantani az tud, akinek nem kell kiirni csajozos kerdest. Akinek nehezebben megy az ismerkedes annak nem lesz sikere az utcan, ezert probalom oket errol lebeszelni, nem azert, mert ez valami szentsegtores. Es azert van a nem joKEPU sracoknak tobb eselyuk eloben, mert neten csak egy KEP van roluk meg egy rovid bemutatkozas. Eloben ott a hangja, a testbeszede, a rendszeres talalkozas soran megmutatja milyen ember valojaban, a kozossegen belul jo hire lehet, van eselye kulonbozo helyzetekben ferfiasan viselkedni. Van sok eselye vonzalmat ebreszteni. A neten egy van, aztan tovabbkattintanak.


"Pont ez az, hogy nincsenek barátaik,"

Legyenek. Aki a sajat nemevel es a sajat korosztalyaval keptelen evekig fenntartani egy bensoseges viszonyt az egy novel is keptelen lesz. Ezt nem Coelho bacsi mondta nekem, hanem tapasztalat. Akit a fiuk is elkerulnek, mert unalmas azt a lanyok miert szeretnek?


"Ha egy tanács nem működik, akkor az nem praktikus."

Hat ha ki se probaljak akkor tenyleg nem mukodik.

2019. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
63%

"Ettől függetlenül pont erről próbálok beszélni: Nők részéről itt majdnem semmi sem jó. Férfiak közül alig problémázik valaki azon, hogy hol mennek oda hozzá."


csak én válaszoltam erre a konkrét dologra, és én se mondtam ellent, akkor honnan szűrted le, hogy nem jó? Annyit mondtam, hogy nem tudom elképzelni, miért mész oda valakihez, aki olvasgat, nem mondtam, hogy elutasítom. A felsoroltak közül 2-re reagálni mertem, erre semmi se jó.

2019. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!