Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz valaha normális párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A családomban egytől egyig mindenkit megcsaltak. Egész életemben ezt láttam. Ismerősök között is rengeteg ilyet tapasztaltam. Ez lenne az én sorsom is? Én nem vagyok hűtlen,és szeretnék magamnak normális férfit találni,de mintha belémrögzült volna,hogy nem szabad bízni senkiben, és nem érdemlek én sem normális párt... Van ilyen? Hogy az én sorsom is ez lesz? Vagy ez hülyeség? 22L
2019. máj. 18. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10: Érvek?
2019. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze, lesz, ha akarsz és teszel érte. Normális pasit válassz és ennyi. Pont ma írtam ki arról egy kérdést, hogy miért vállalja több nő nehezen a felelősséget, amire írtam példának ezt a "bevonzás" szöveget is. Ott kikaptam a kérdésem miatt és lám, máris jött egy ilyen kérdés, ami engem igazol...


#11: Ő leírta, hogy szerinte. A dolog mellett tudsz érveket hozni?

Persze, a család ad egy mintát, de az embernek vannak barátai, jár iskolába/dolgozni és vannak saját érzelmei. Ezen az oldalon tipikusan bevett mantra, hogy a rossz családi háttérből jövők mindenképp rosszul fognak társat választani. A valóságban persze ez nem így van. Ott a teljesen jó családi hátterű, milliomos jogászlányok gerjednek a parasztokra és akár agresszív és szegény családból növő lány is választhat normálisan társat.

Az ember személyiségét egyetlen hatás alapján felvázolni pszichológiailag egy vicc.

2019. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: 20 éve kutatom a sors törvényszerűségeit, a tovább vitt mintákat, és hogy mivel lehet ezt minél rövidebb idő alatt semlegesíteni.
2019. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Oké és ez a kutatás miből áll?
2019. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mondjam azt hogy hasonlóak vagyunk kérdező? Bár én a házassággal vagyok így. A családban mindenki elvált, vagy egy szar házasságban él tele vitával és feszültséggel. Így én nem látom értelmét. Persze van itt minden, nem mentegetem sem a férfiakat sem a nőket. Szóval ne keseredj el. Én mondjuk 23F ként mondom hogy ne keseredj el. Én sem teszem, de én nem hiszek az egészben már egy ideje, bár én a világot is furcsán látom.


Ez a hozott dolog meg szerintem baromság. Én akkor mit hoztam volna? Piálást, dohányzást, vagy épp idegbetegséget a családból? Mindenki előtt van egy példa és eldönti hogy befogadja-e.

2019. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!