Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pokémon GO-val nem játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokémon GO-val nem játszik már senki?

Figyelt kérdés

Nem tévesztettem el a kategóriát, társkeresési jelleggel írtam ki tényleg. Én egy végtelenül lusta ember vagyok, ha nem muszáj, ki se lépek a szobámból egész nap. Most viszont végre találtam egy játékot, egy hobbit, ami miatt hajlandó vagyok mozogni és elhagyni a házat. Talán jó alkalom lenne lányokat is megismerni. Egyetlen probléma van: az egész városban nem találtam még játékost, de igazából nem is tudom, hogy kellene keresni. Csak hogy érzékeltessem: legyőztem múltkor egy edzőtermet, aztán öt napot kellett várnom, mire visszafoglalta valaki. Emlékeim szerint egyébként ugyanaz, akit legyőztem.


Nos a kérdések:

1) hol találok környékbeli játékosokat?

2) van-e esély, hogy a játék miatt találjak barátnőt?*

3) ugye nem a tipikus balkáni mentalitás él itt is, és 12 éveseknél idősebbek is játszanak vele?


*Mert ugye itt mindig az elsődleges párkeresési helyszínként a közös hobbit szokták megjelölni, ha valaki kérdezi.


2019. máj. 20. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik város? FB-n biztosan vannak ilyen jellegű csoportok. A "Pokemon Go Hungary" csopi biztosan ott van, elég sokan játszanak még vele, igaz nem annyian, mint kezdetekben. És igen, játszanak idősek is. Konkrétan én 40-50 év közötti játékosokat is ismerek.
2019. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj. Az a játék nagyon hamar megunható. Mondd meg nekem, hogy egy egészséges fiatalfelnőtt nő, akinek barátnői vannak, munkahelye és szabadidejében mondjuk eljár szórakozni, sportolni, és otthon foglalkozik a hobbijával (művészkedik, zenél, akár gépezik), mi szüksége lenne neki a pokemon go-ra? Mikor megjelent mindenki kipróbálta mert újdonság és érdekes a koncepció de kb senkit nem érdekel manapság
2019. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ehhez a játékhoz kell mobil internet? És járkálni kell az utcákon a való életben, hogy megtaláljuk a Pokemonokat?
2019. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg anyukádat járjon utána a dolognak.
2019. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
71%

#2

Most te nem egy átlag not festettel le, ez egy sztereotip cosmobol elő toppan no. A nők többsége nem ilyen.

Simán lehet csinos lányok/nők akik szeretik ezt a játékot.

Jó nem hiszem, hogy így akarna bármelyik is ismerkedni, de ez egy másik kérdés.

2019. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Hat ezt nagyon benezted.

Divatjatek, mar reg lejart az ideje.

Tobbnyire 12 evesek keresgeltek.

Es meg azok is tobbnyire pasik voltak.

2019. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

@1

És tényleg! Csatlakoztam is, de ami a legmegdöbbentőbb, hogy van a városban is csoport. :O Mondjuk egy hónapja nem volt poszt, de a csoport megvan. Mindenki minimum huszonéves közülük egyébként, jó látni, hogy kezd Magyarország kicsit civilizálódni és nemcsak a kisgyerekekkel köti össze a társadalom a játékokat. Amúgy van pár csaj is, mindegyik foglalt, ahogy illik. :D Tiszántúli megyeszékhelyről beszélünk.


@Krumpliharcos

Iiiigen, hiszen minden csaj pontosan olyan, amit leírtál. Nőkből nincsenek kockák, introvertáltak, csak férfiakból, és köztudott, hogy péntektől vasárnapig mást se csinálnak, csak diszkóznak meg kocsmáznak. Egyébként mire megvan minden pokémon... hát lehet hogy csak nekem van OCD-m, de amíg nincs meg mind, én nem hiszem, hogy megunom. Bár ahogy a csoportot elnézem, itt inkább csatázni, raidelni szeret a többség, a gyűjtőszenvedélyemmel én kisebbséget alkotok.


@3

Igen, ez az.


@4

???


@Diavolino44

Na jó, de akkor sokadjára is felteszem a kérdést: mégis hol kéne ismerkednem? Emberek közé nem járok, a társkereső 2 év alatt semmi sikert nem hozott (pedig végigjártam gyakorlatilag az összeset Tindertől Randivonalig), a hobbim virsliparti, szóval marad ez a másik hobbi.


@6

Szerencsére egyikben sincs igazad. Illetve abban igen, hogy itt a Vadkeleten senkit nem találni játékra, csak Pest, meg Pest, meg Pest... és néha Buda.

2019. máj. 21. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező. Írtam, hogy hobbijával foglalkozik otthon zárójelben gépezik, kockul. Nem zártam ki olyan lányok létezését sem
2019. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi a párommal játszunk, de tényleg nagyon helyfüggő. D: Mi faluban élünk, hát képzelheted, mekkora itt az aktivitás.

Viszont amikor egyetemen akad néhány kitöltetlen órám vagy percem, akkor állandóan fogom a Pokémonokat. :D A tömegközlekedésen dettó ugyanez.


Én Pokemon Go *város* csoportba lépnék be a helyedben, már ha egy kisebb közösség is létrejött, ők biztosan posztolják a raideket meg ilyesmiket. Mivel egy raidhez általában több ember kell, talán rád mosolyog a szerencse.


Ja, és miért játszunk?

- Nosztalgia. Mindketten szeretjük a Pokémonokat már kicsi korunk óta.

- Mi is lusták vagyunk kicsit, de ez ad egy kis motivációt azért, hogy sétáljunk, és ne szökjön a koleszterinszintünk a magasba.

- Jó érzés megfogni egy új Pokémont. Ezt nem tudom megmagyarázni, de egyébként van neki lélektani oka, nem véletlenül ennyire népszerűek a különböző videójátékok, és persze a szerencsejátékok. (Bár az utóbbi az erősen sajnos. XD)


Én szurkolok neked!

2019. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ahol én lakom ott még mindig elég nagy kultúrája van :D

Én is játszom vele, mert hosszú az út a munkahelyemig, és ezzel meg el lehet ütni az időt. Az edzőtermeket itt naponta egy tucatszor elfoglalják, sőt, pár hete meglátogattam a mamámat, aki egy apró kis városkában él, és heccből elfoglaltak az ottani egyetlen edzőtermet, de kb 24 óra után visszafoglalták :D

Lehet hogy csak nincs szerencséd a városodban...

2019. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!