Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (171 centi), arcra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (171 centi), arcra középkategóriás férfiként az edzés meg az öltözködés, olvasottság dobhat rajtam valamit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Istenem....

Ki mondta, hogy arra számítok, hogy magasabb leszek? :D

A kérdést nem azért írtam ki, hogy a számomra is nyilvánvaló akadállyal még inkább szembesüljek, hanem azért, hogy segítséget kapjak a megoldásban. :)

2019. máj. 20. 22:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a magasságod ideális lenne, a sportosság is pozitív, bár nálam ez nem edzőtermet jelent feltétlenül, sokkal szexibb az a pasi aki mondjuk küzdősportol, mint aki a tükörben méricskéli az izmait. Az öltözködés természetesen sokat dob mindenkin és az olvasottság.....nálam alap. Mindent visz. Mármint ha az olvasás öröméért olvas, van véleménye, lehet vele könyvekről beszélgetni...az nagyon király. Szóval jól csinálod, ezek mindenképpen dobnak rajtad.
2019. máj. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Először is írd le, hogy milyen barátnőt szeretnél.

Van egy réteg, akik szerint az olvasottság szexi, másik pedig cikinek tartják. Neked kell tudni, hogy kit akarsz meghódítani.

2019. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es: kedves tőled. :)


Igazából nincs külsőre zsánerem. Szőke, barna, fekete haj mindegy, testalkatra talán annyi, hogy ne legyen elhízva...bár már tetszett nagyobb darab lány, de nem ez az általános. :) A sportolás okán (hopp, máris van egy ismerkedési lehetőség) jó lenne, ha szintén szeretne mozogni, de egyáltalán nem alapelvárás.


Belsőre: nagyon szeretem, ha egy nő okos és intelligens.


Nagyjából ennyi.

2019. máj. 21. 18:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, kiknek a körében. Ha egy tipikus felszínes insta divatcicára hajtasz, nála valószínűleg nem fog dobni rajtad mindez, mert nem vagy elég jóképű meg magas. Mások körében meg dobhat. Nekem pl. az edzés olyan szempontból dob, hogy tesz magáért vmit, de az izom mint olyan nem vonz jobban, mint egy nem izmos test (kiv. ha anorexiás vagy szumós testalkat)... a jólöltözöttség meg az olvasottság inkább.
2019. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy mondjuk ennek meghatározása után célirányosan is kereshetek hobbi-közösséget is például?
2019. máj. 21. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!