Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket elrettentene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket elrettentene, ha egy lány 20 évesen még teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Nem csókolóztam még és semmi testiség nem történt. Teljesen átlagosan nézek ki. Jelentkezők lennének, de egyiküktől sem akartam semmit. Most végre lenne valaki, akinek igent mondanék, de félek, hogy mit szól hozzá.

2019. máj. 21. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
En is 20 eves koromig se nem csokoloztam,se nem szexeltem de nem okozott gondot az elso baratomnal.
2019. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
A tapasztalatlanság nem másnak rossz, hanem neked. Nincs önbizalmad, nem tudod, hol a helyed a táplálékláncban. A fiuk még örülnek is egy 'ártatlan' csajnak.
2019. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is tökre paráztam. A srác meg nem is értette, mi a problémám.
2019. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Régen nem zavart volna, most se annyira de kevesebb türelmem lenne ha mindig kihátrálna, persze így 30 évesen egy barátnővel megáldva nem sűrűn foglalkozom tapasztalatlan 20 éveseknek.
2019. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én is az vagyok >.>
2019. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Meglepődnek az biztos. Én 16 évesen csókoloztam először és feküdtem le a csajjal. Nem mondom azt, hogy zavarna ez nem igaz. Elfogadnám. Elmondhatnam, hogy én vagyok neked az első. És ez nekem nagy büszkeség lenne.
2019. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
El se hinnéd mennyi fiú van akinek szintén nincs tapasztalata. Vagy fordított esetben zavarna téged?
2019. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem :)
2019. máj. 21. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Megmondom a frankót nő létemre szoktam csekkolni a csajokat a rosszlányokon. Elrettentőnek tartom, hogy 18 éves csajok és olyan értékelést írnak róluk a férfiak, hogy nekem talán 25-30 éves koromra lett olyan rutinom. Szerintem teljesen egeszséges 20 évesen vágni bele a sűrűjébe. Tök hülye voltam, hogy annak idején azokkal a faşzikkal csináltam akikkel. Nem bánom, de már többet és jobbat várnék a partneremtől és magamtól is.
2019. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az lessz a történet , hogy miután megkapod a testiséget kb talán 1 évig , rá jössz hogy milyen sok dologból maradtál ki , és persze te szerelmes vagy de kell majd az új amíg ki nem éled magad. Tehát későn kezted el , mivel az első férfit ott fogod hagyni egy másikért és ez addig megy míg meg nem unod.
2019. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!