Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket elrettentene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket elrettentene, ha egy lány 20 évesen még teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Nem csókolóztam még és semmi testiség nem történt. Teljesen átlagosan nézek ki. Jelentkezők lennének, de egyiküktől sem akartam semmit. Most végre lenne valaki, akinek igent mondanék, de félek, hogy mit szól hozzá.

2019. máj. 21. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenért elheseget, azzal jobb is, ha nem jössz össze. :D
2019. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
én is tapasztalatlan vagyok, sajnos még nem találtam magamnak párt, de majd vele szeretnék együtt tapasztalatot szerezni, szóval én örülnék egy tapasztalatlan barátnőnek :) 21f
2019. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!