Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni azzal, ha sokszor becsapva érzik magukat a nők a hangulatingadozásaim miatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy hangulatember vagyok, szerencsére nem súlyosan, de azért vannak magasabb meg mélyebb periódusok.

Na most a nőket szinte mindig akkor vonzom be, amikor a jobb periódusban vagyok. Ilyenkor baromi magabiztos vagyok ,tele életerővel, tervekkel,célokkal, hatalmasakat röhögök, jó poénokat sütök el, minden társaság szíve lelke vagyok. Csak úgy sugárzik belőlem a boldogság.

Csak aztán ugye egyszer csak jön egy negatív periódus, és teljesen kifordulok magamból, elvonulok, nincs kedvem semmihez, minden motivációm elvesztem és befásulok.

Több lánytól is megkaptam már, akik belémzúgtak a jobb időszakomban, hogy átvertem, becsaptam őket ,mert hogy 'előadtam nekik a nagymenőt, a társaság kedvencét,aki életvidám, tlee van célokkal aztán meg kiderül, hogy egy depis "senki" vagyok 0 tervvel'.

Valahol jogos a kiakadás, én értem ezt. Csak ők nem értik, hogy itt nem arról van szó, hogy megjátszanám magam, hanem egész egyszerűen hangulatember vagyok, és vannak ilyen meg olyan periódusok az életmeben,amit tudatosan nem tudok befolyásolni.


2019. máj. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy bipoláris?
2019. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem súlyos a helyzet. Voltam pszichológusnál és mondta, hogy az én hangulatingadozásaim sokkal enyhébbek, mint ami a bipolárisokra jellemző.
2019. máj. 22. 20:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert amúgy én is bipolárisnak tartottam magam.
2019. máj. 22. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt az egyszer lent egyszer fent dolgot sok lány ilyen macska-egér huza-vona játéknak érzi, és azt hiszik, hogy szórakozom velük, pedig eszem ágában sincs, csak hát ilyen a természetem.
2019. máj. 22. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy több pénzt orvosra kiadja. A probléma nem maga az érzelmi hullám, hanem hogy tudattalanul azonosulsz vele. Magam is ilyen voltam, csak nálam a depresszív hangulat volt hangsúlyos, és mindig is tudtam, hogy rajtam kívül más nem képes rajta segíteni, tehát nem mentem el egyetlen orvoshoz sem soha.

Keress rá: Eckhart Tolle- A most hatalma

2019. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam szerencsére a pozitív időszakok dominálnak, ez annak is köszönhető, hogy szerencsés élethelyzetben vagyok, de azért néha jön egy-egy negatív hullám, ami kicsit kizökkent. Csak 1x mentem el pszichológushoz, igazából kíváncsiságból, mert azt hittem,h bipoláris vagyok, de ő mondta, h az ennél sokkal súlyosabb.
2019. máj. 22. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki életében vannak boldog és kevésbé boldog időszakok. Egy hosszú távú kapcsolatban az ember megtapasztalja azt, hogy milyen, amikor a.másik letört és motiválatlan. Minden egyes ember ilyen, ettől még nem leszel sem bipoláris (hacsaknem nagyon extrémek az ingadozások, de azt írtad, hogy annyira nem vészes a helyzet), sem "hangulatember". Csak szimplán ember. Senki sem lehet 0/24-ben vidám, optimista és magabiztos. Aki emiatt kiakad, az éretlen egy kapcsolatra (nyilván, ha nagyon szélsőségesek és gyakoriak a hangulatingadozások, ott tényleg valami baj lehet)
2019. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem sajnos, hogy érdemben tudok neked válaszolni, nincsenek remek meglátásaim sem ötleteim a bajodra.


ha valaki nagyon instabil,az nehéz elviselni. azt írod, a te nem vagy olyan súlyos, szóval nem lehetetlen, előbb útóbb lesz valakid.


nekem bipolárissal volt dolgom, nem lehet elviselni sokszor, kibírhatatlan, mégis birom 8éve lassan.:) csak már nem vagyunk együtt, de közel állunk egymáshoz. az egyetlen ember a világon, aki 2másodperc alatt feltud cseszni. (hamar elszáll a haragom.:))szerintem azért birom mégis,mert én meg az ellentéte vagyok:kiegyensúlyozott és stabil.


szóval...ha a negatív periódusodban pl elvonulás alatt azt is érted, hogy a másikkal se nagyon foglalkozol,akkor ez baj lehet.

2019. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!