Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen fontos kiélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen fontos kiélni magunkat komoly kapcsolat előtt?

Figyelt kérdés

Tehát mielőtt az ember megállapodik hosszabban, kell legyen X párkapcsolat és Y egyéjszakás tapasztalat gyanánt, hogy aztán már ne vágyjon másra.


De tényleg ezen múlik?


Hogy ha lefekszik valaki 2(5)-3(0) ellenkező és/vagy azonos neművel, onnantól már immunis a vonzalomra, és él boldogan és monogámul?


Lehet, hibás a logikám, de akinek ekkora igénye van a változatosságra, az nem kódolt inkább, tehát nem lesz 180 fokos fordulat a fennmaradt 40-50 évre, ha befut az "igazi"?


Vagy ha akinek nincs igénye a személytelen szexre, barátság extrákkalra, vagy szándékosan rövidnek szánt kapcsolatokra, annak is bele kéne menni, mert nem szabad úgy megállapodni, hogy "kihagysz valamit"?


2019. máj. 22. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

Nekem a férjemen kívül nem volt mással komolyabb kapcsolatom. 12 éve vagyunk együtt, de eszembe sem jutott soha, hogy milyen jó lett volna, ha előtte fűvel-fával lefekszem. Épp a múltkor kérdezte egy barátnőm, hogy nem vagyok-e kíváncsi, hogy másokkal milyen lehet a szex. Hát nem. El sem tudnám képzelni mással.

A férjemnek viszont elég sok kapcsolata volt előttem. Azt mondta, hogy ő nem bánja, hogy "kiélte magát", mert volt egyéjszakás kalandja is és így most már tapasztalatból tudja, hogy az nagyon nem neki való.

2019. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

Van egy idevágó dalszöveg, ha jól tudom, így szól: "A rabság, ha szép, örömmel vállalod, ha sebesre mar, magadról ledobod."


Szerintem ebben van genetikai meghatározottság. Itt egyrészt arról van tényleg szó, hogy sokan mennek az ösztöneik után. Viszont nagyon valószínűnek tartom, hogy azért félnek az elköteleződéstől sokan, mert félnek a megunástól. Hogyha teszem azt, minden nap ugyanazt az ételt eszi az ember, akkor lehet az akármilyen finom, egy idő után megunja az ember. Főleg akkor, ha együtt kell élni valakivel. És ők túlzottan nyomasztónak, terhesnek érzik egy komoly kapcsolat kötelékét. Még akkor is, hogyha nincs más, aki tetszik nekik. Szerintem az emberek egy része ilyen. Ez azt is jelenti, hogy ők több emberbe is képesek szerelmesek lenni, ez egy "sem vele, sem nélküle" állapot. És egyébként a szexet is élvezetesnek tartják szerelem nélkül is, hogyha ilyen helyzet adódik.

A lelkük mélyén persze szeretnének nagyon is elköteleződni, és mély érzelmeik vannak, de ahogyan írtam, félnek a megunástól. Ez tehát valami genetikailag meghatározott dolog lehet véleményem szerint. Az ilyen emberek szerintem sosem fognak megnyugodni egy komoly kapcsolatban, és ez nagy lelki gyötrelmek okozója lehet.

2019. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Van benne genetika de igazából hormonális az agyban van egy hormon típus ami a kötödségekért felelős ha nem termelődik elég belőle akkor az illetőt nem akar nem tud annál a személynél meg maradni sokáig!


Persze ezért tenni is lehet hogy ez ne igy legyen! Általában akkor szabadul fel amikor gyerek születik, de valakinek még ekkor sem szabadul fel eléggé mert titokban fel amit le írtál a megunástól de hozza teszem azt is hogy félnek a sebzéstől sérüléstől!


De ahogy te leírtad hogy azert az nem ugyan az ha minden nap azt az ételt eszed vagy pedig azzal az emberrel vagy agyban! :D

De akkor mondjunk igy én minden nap eszek hust főleg csirkét! Az a mindenem azt el lehet késziteni vagy 1000 étellel különböző módokon köritéssel, öntetekkel szószokkal mártásokkal, salátával, stb


Szoval ha a csirke hust nem tudom megunni akkor azt a not sem fogom akit a legjobban szeretek! Max az agyban különböző pozíciókkal, technikákkal, öltözékekkel fogjunk csinálni hogy ne unjunk meg :DDD

2019. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!