Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztonsági őrként soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonsági őrként soha nem lesz barátnőm? Miért baj az, hogy biztonsági őr vagyok?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal megismerkedtem már.Nem okoz gondot az ismerkedés,jól el tudok beszélgetni lányokkal.Soknak szimpatikus is vagyok.Viszont mikor ismerkedésnél szóba kerül hogy biztonsági őrként dolgozom,látom rajtuk hogy ez nem tetszik nekik.Addig amíg nem kerül szóba hogy mit dolgozom,minden rendben.De amint elmondom hogy biztonsági őr vagyok,vége.Szakmát kell váltanom ahhoz,hogy legyen egy barátnőm?
2019. máj. 23. 01:06
1 2 3
 11/24 lilla64 ***** válasza:
85%

Nem a munkáddal van a baj,hanem azzal,hogy nem a megfelelő lánnyal kezdtél ki.

Az én férjem is binztonségi őr egy bankban,mikor mrgismerkedtünk,akkor is az volt.

2019. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Két biztonsági őrt ismerek személyesen. Az egyik most nősült és a másiknak is van barátnöje. Nem hiszem, hogy kizárólag a munkád az akadálya annak, hogy párt találj.
2019. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem közvetlenül az a baj, hogy biztonsági őr vagy, hanem hogy keveset keresel. Az pedig a külső mellett a legfontosabb szempont minden nőnél.
2019. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Volt két nő akivel régebben összejöhettem volna az egyik egy igénytelen elhízott fogatlan nő volt,egy másik pedig egy jó alakú,de alkoholista elvált 40-es nő.
2019. máj. 23. 08:22
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

"az csak egy nyavalyás aranyásó. Diplomás madarat keres, hogy neki ne kelljen dolgoznia, majd a férjecskéje eltartja."


Ha ezért kerülök a nem diplomasokat, mert ilyen éjsõtétek.

2019. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 LazyJones ***** válasza:
88%
Ha nekem kukásként sikerült anno összejönni a párommal, akkor nem hiszem, hogy biztiboyként lehetetlen lenne. Ráadásul asszony sem egy fogatlan tescos árufeltöltő. Jól kell tudni tálalni a foglalkozásodat, és mutatni kell, hogy miért is vagy az, ami. Ha ennyire vagy képes, és itt is akarsz megöregedni, miközben utálod a munkádat, és boldogtalan vagy benne, az nem egy pluszpont. Ha átmeneti állapot, és mellette akarsz tovább haladni valamerre, vannak terveid, céljaid, amiket próbálsz is megvalósítani, úgy azért sokkal jobb az összkép.
2019. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Több lánynak is tetszettem már,csak amikor megmondtam nekik hogy biztonsági őr vagyok onnantól nem lehetett szó barátságnál többről.
2019. máj. 23. 10:48
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként vagyok biztonságiőr, nincs a magamfajtával gondom.
2019. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen van biztonsági szolgálat! 3 őr váltja egymást! 2 fiatal az egyik diplomás (😂) , a másiknak érettségije van és egy szakmája. A harmadik egy öreg bácsi! Neki nincs csak egy általanosa.


Összeségében hülyeség lenne azt mondani hogy az összes biztonsági őr buta, műveletlen lenne! Mert nem igaz mindegyikre. Kb 240 ezret kapnak itt, de ez nem egy csöves munkahely.

2019. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Tanult, diplomás nő vagyok. Télen ismerkedni szeretett volna velem egy biztonsági őr. Lehetett vele intelligensen kommunikálni, órákig tudtunk beszélgetni. Viszont amikor megtudtam, hogy nincsenek fogai... Az kiverte nálam a biztosítékot. Nem azzal volt a bajom, hogy nincs rá anyagi kerete megcsináltatni, hanem az, hogy hanyagság és igénytelenség miatt hulltak ki...
2019. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!