Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztonsági őrként soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonsági őrként soha nem lesz barátnőm? Miért baj az, hogy biztonsági őr vagyok?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal megismerkedtem már.Nem okoz gondot az ismerkedés,jól el tudok beszélgetni lányokkal.Soknak szimpatikus is vagyok.Viszont mikor ismerkedésnél szóba kerül hogy biztonsági őrként dolgozom,látom rajtuk hogy ez nem tetszik nekik.Addig amíg nem kerül szóba hogy mit dolgozom,minden rendben.De amint elmondom hogy biztonsági őr vagyok,vége.Szakmát kell váltanom ahhoz,hogy legyen egy barátnőm?
2019. máj. 23. 01:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó,mi biztonsági őrök nem keresünk olyan jól hogy legyen egymilliónk fogpótlásra.
2019. máj. 23. 15:35
 22/24 anonim ***** válasza:
38%

Mondtam, nem az anyagi keret volt a probléma, hanem az, hogy az igénytelenség miatt hagyta odáig fajulni a dolgokat, hogy kihulljanak a fogai.

Természetesen ezzel nem azt szerettem volna mondani, hogy minden biztonsági őr igénytelen, mert tisztelet a kivételnek!

2019. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%

"Ami akkor lesz csak gáz, ha mondjuk baleset éri, és nem tud dolgozni hetekig.

De itt már attól gold digger lesz egy nő, ha nem akarja a pasiját eltartani. "


Nos, ha a pasidat baleset éri és nem akarod eltartani, akkor egy gold digger vagy, tetszik vagy sem. Persze ha téged ér baleset, akkor a pasi tartson el.


Kérdező, nem a szakmáddal van a baj. Én mindjárt 30 vagyok, bár diplomám LESZ és nyelvet beszélek, gyárból indultam.

Nincs még semmim, mert önmagamat tartom el, egy zsákfaluból indultam adóssággal és tanultam egy egész életen keresztül, mellette alkalmi munkáim voltak, hogy előre jussak.

Több tucatnyi nővel ismerkedtem meg. Nem vagyok helyes, de megértem a hangot velük. Addig nyomulnak, ameddig rá nem jönnek, hogy az intelligens hozzáállásom mögött nincs sok pénz, az nem érdekel senkit, hogy honnan jöttem és mennyit küzdöttem érte, hogy ne fogatlan alkeszként végezzem 40 évesen.


El kell fogadnod, hogy a huszonéves csajok több, mint a 90 százaléka önmagába szerelmes és a pénzbe meg álomvilágban élnek, hiszen apu is halálra dolgozta magát, hogy ő hercegnő lehessen, nyilván nem fogják lejjebb adni, ez lesz a te dolgod is.


Én találtam egy normális barátnőt, ő a 10%-ba tartozik, de nem is pénzes családból jött. Ugyanúgy küzd érte, hogy jobban keressen.

Te is fogsz találni, azt azonban értsd meg, hogy kell egy hobbi vagy legalább tanulj valamit otthon, magadtól, mert 90% a pénzt értekeli, 10% meg a küzdést.


90% fiatal csajnak, ahol évi 2 nyaralás ALAP külföldön és egy hétvégi 10-30 ezres zsebpénz is, ott esélyed sem lesz. Nekik a saját szintjük kell, hiszen tovább élheti a gondtalan álomvilágot, ahol nincsenek nehézségek, hiszen ha valami nem tetszik, akkor lelép. Ha más nem, akkor hazaköltözik. Ez ilyen.

Aki meg nem ebben nőtt fel, az meg kvázi eladja magát egy pasinak, aki ezt biztosítja neki.


Kevés a kivétel, az az igazság.

Szóval nincs gáz a szakmáddal, de valamit csinálj a munkán kívül.

2019. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

“Utolsó,mi biztonsági őrök nem keresünk olyan jól hogy legyen egymilliónk fogpótlásra.“


Milyen egy millió. 1db fogat 100 körül megcsinálnak.


Gondolom nem az egész fogsorod hiányzik. Mert akkor valóban nehéz csajozni.



Btw, aki csajozni akar de egy 100as tartaléka nincs, annak hogy lesz gyereke? Mit fog csinálni, ha elromlik a mosógép?


Komolyan, ennyire ne legyél már csóró, hogy egy ócska fogat nem tudsz megcsináltatni. 3 havi cigi/sör árából megvan

2019. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!