Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnál képzelni magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnál képzelni magad mellett egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

KÜLSŐ:

-magas (190+), vékony, nem sportos

-jóképűnek mondható

-genetikailag jó adottságokkal rendelkezik, de azért nem hozott ki magából mindent, amit lehetne (mert pl. nem sportol)

-nincs túl jó kisugárzása, főleg szexuális értelemben.

-összességében 7-8/10 a megjelenése


BELSŐ:

-csendes, magának való

-tud alkalmazkodni másokhoz, de nehezére esik

-nem szeret társaságba járni, a szűk környezetében él, csak 1-2 barátja van, velük is ritkán találkozik

-ha van kivel, azért szeret ide-oda eljárni

-tipikus jó fiú

-okos

-őszinte (ha kell, ha nem)

-megbízható, segítőkész, akit szeret, azzal figyelmes és kedves

-nem túl férfias a viselkedése, konfliktuskerülő

-van humora, de nem biztos, hogy mindenki tudja értékelni

-takarékos, de nem smucig


TÁRSADALMI HELYZET:

-tanult

-van jó presztízsű és jól fizető állása

-van kocsija

-1-2 év és lesz saját lakása/háza (jelenleg mama hotel, de a töke ki van vele, csak azért lakik ott, hogy többet tudjon félretenni)


JÖVŐKÉP:

-szeretné magának megteremteni, ami még soha nem adatott meg neki

-szép házat, biztos anyagi hátteret, évi két nyaralást

-később szeretne családot, gyerekeket

-esetleg saját vállalkozás

-ezen túl nincsenek magasba törő vágyai

-úgy gondolja magáról, hogy az átlagnál jobb férj és családapa lenne belőle, legalábbis nagyon igyekezne


EGYÉB:

-30 éves

-soha nem volt kapcsolata, szűz

-gyerekkoraban nagyon félénk volt, utána hosszú ideig szociális fóbiás (talán még most is), többek közt ezért nem ismerkedett nem csak nőkkel, hanem úgy általában emberekkel

-depresszióra hajlamos

-érzékeny lelkű, de nem mutatja ki az érzelmeit


Ennyi jutott eszembe, ez én vagyok.


Aki nő és vette a fáradságot, hogy eddig elolvassa, csak erre válaszoljon:

El tudnál képzelni magad mellett egy ilyen embert?

IGEN/NEM és a korod.


Persze lehet kifejteni is és férfiak is kommentelhetnek.

Köszönöm.


2019. máj. 23. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
66%

NEM. 32

Hogy miért?

Egy nem sportos férfi megjelenése nem 7-8/10es.

Ha eleve nem jó a kisugárzása, pláne szűz akkor a szexuális élettel is gondok lennének. 30 éves férfitól nyilván tapasztalatot várnék.

Nem jó ha nem szeret társaságba járni, mert én igen. Az sem, ha esetleg végig csendben van egy baráti beszélgetés közben.

'úgy gondolja magáról, hogy az átlagnál jobb férj és családapa lenne belőle, legalábbis nagyon igyekezne'..és ezt mégis miből gondolja? Hiszen párkapcsolata sem volt. Még most jönnének az első csalódásai..tehát rendkívül nehéz lenne vele összecsiszolódni.

'később szeretne családot, gyerekeket'. Én is. de nem 10 év múlva

'szociális fóbiás' ez megint nem túl jó pont.

'érzékeny lelkű, de nem mutatja ki az érzelmeit' - ettől már magában is veszett ügy.

'jelenleg mama hotel' - ezt mindenki döntse el maga. Én biztos nem tudnám elképzelni, hogy 30 évesen a párom még otthon éljen. Az együttlakás egy albérletben alap szerintem.

2019. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%

NEM


Kis indoklás, mik azok, amik zavarnak:

- A konfliktuskerülő lehet iszonyatosan zavaró is egy bizonyos szint után, ment már tönkre emiatt kapcsolatom.

- Nálam személyszerint kizáró ok, ha a pasi gyereket akar majd, mivel én biztosan nem akarok, kár egymás idejét rabolni.

- A "depresszióra hajlamos" állapotot ha nem kezelteti, akkor az is kizáró. Ha kezelteti, akkor talán belefér, attól függ.

- "nem mutatja ki az érzelmeit" - na ez az, ami abszolút módon NOPE és kizáró ok és az ilyen pasiktól hanyatt-homlok menekülök, borzalmas ilyen emberrel együtt lenni, soha többé nem tolerálnám. (Egyébként nem is értem, hogy gondolhatja egy ilyen ember, hogy jó családapa lenne... :DD )


A többi szerintem teljesen rendben van.


26/n

2019. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A "hivatalos" gyakoris nőértékelő skálán 5 pont alatt mindenféle torzszülöttek vannak, amik a társadalom 5%-át sem teszik ki, így az 5 alatti rész nem használatos. A 7-8 "átlagos, kicsit átlag feletti" minősítésnek felel meg.

2019. máj. 23. 10:19
 4/52 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy elméleti válasz.


Ez alapján nem nagyon lehet ezt szerintem eldönteni. Nem írtál olyat, amire azt mondanám, hogy kizáró tényező. Amit nehezen viselnék, az az inzrovertáltság, mert én is az vagyok. Ebből jó eséllyel az lenne, hogy ülünk otthon 24/7. Az meg nem jó.


A szüzesség nem zavar, sosem bántam, ha a saját igényeimhez alakíthatom a pasik szexuális kultúráját.

2019. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Javítom:

érzékeny lelkű, de igyekszik leplezni és kontrollálni az érzelmeit

Sajnos megfigyeléseim alapján sokan így is le tudják olvasni már az arcomról a pillanatnyi érzelmeimet...

2019. máj. 23. 10:26
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér nőértékelős videóját ajánlom, abból képbe kerülsz a hivatalos skáláról (férfiakra ugyanez igaz).
2019. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
64%
30 éves mamahoteles, szűz? :o)
2019. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

[link]

Ez alapján vagyok úgy 7-es (férfi kivitelben)

2019. máj. 23. 10:37
 9/52 anonim ***** válasza:
20%

#4 Ha introvertált vagy, akkor miért nem jó, ha otthon ülsz egész nap? Egyébként pedig az introvertált nem azt jelenti, hogy nem mozdul ki, hanem, hogy elvan "magával".


Egyébként pedig kedves kérdező, illetve mondanám a többi nőnek. Nagyon kevesen depressziósok, szorongásosak, stb. Klinikai értelemben, ezekkel csak akkor foglalkoznak, ha súlyosak. Egyébként azt mondják, hogy csak hajlam van rá. A lényeg, hogy ne gondolják azt egyesek, hogy különbek. Rengetegen vannak az utcákon depresszióra, szorongásra, paranoiára, szocfóbra hajlamos emberek, akik nem hogy nem kezeltetik magukat, de nem is tudják, hogy esetleg ilyen problémáink vannak. Egy csomó ember és még a tudomány egy része sem hisz a pszichológiai problémákba. Szóval nem lesz rosszabb csak mert nem kezeli, mint egy átlagos ember, aki meg sem nevezi.


Egyébként meg tök mindegy mit mondanak itt a nők. A legnagyobb baj azzal, hogy 30 éves vagy és még semmi sem történt. A többi leírt dolog annyira nem vészes, de ennek egész biztos oka van. Az pedig, hogy anyádnál élsz. Én is sokkal tovább éltem anyámnál, mint a legtöbb ismerősöm, már akkor is fikáztak, de még én is elköltöztem 24 évesen. Hova takarékoskodsz már ennyi évesen? Akkor akarod elkezdeni az életed, amikor már élned kéne? Mintha 10 év csúszásban lennél. Ha 20 évesen élnél anyáddal, és lennél még szűz, az még rendben volna. Viszont így!


Nem a leírtakkal van probléma, hanem EZZEL. Azzal, ami ennek a hátterében áll. Elég idős vagy már hozzá, hogy eldöntsd összeszeded-e magad, vagy egyedül maradsz örökre. Nekem már első barátnőm után kellemetlen volt szűz lányokkal "szenvedni". Aztán amennyire szexcentrikusak itt a nők, itt inkább jobb ha már lefeküdtél 10 nővel és legyen tapasztalatod, mint hogy 1-2 igazi komoly kapcsolatod legyen. 30 évesen ki szeretne majd tanítgatni szerinted?

2019. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Igazából amilyen negatív tulajdonságokat felsoroltál az nekem minden, amit egy emberben képtelen vagyok elviselni, ezeken semmilyen pozitív tulajdonság nem változtat.


"nincs túl jó kisugárzása, főleg szexuális értelemben." - Alapból kuka, ezt meg sem kell magyarázni.


"magánakvaló" - irritáló tulajdonság.


"ha muszáj tud alkalmazkodni" - mindig az a lényeg ami a de után van, magyarul képtelen másokhoz alkalmazkodni


"őszinte ha kell, hanem- tehát nem tud emberek közt viselkedni, bunkó


" akit szeret, azzal figyelmes és kedves"-alapvetően akkor nem figyelmes, nem kedves ember


"nem túl férfias a viselkedése, konfliktuskerülő"-Ha attól férfias egy férfi, hogy képes asszertíven viselkedni, akkor pláne nem kell. Ezek szerint én nőként "férfiasabb" vagyok, mint ez a pasi.


"depresszióra hajlamos, szociális fóbiás, túlérzékeny, nem érzi jól magát társaságban" - Szóba sem állok ilyen férfiakkal, nem betegápoló akarok lenni egy kapcsolatban. Egy ilyen fajta embert megennék reggelire, nem vagyok az a tutujgatós fajta.


"szűz" - Számomra ez sem normális dolog 30 évesen, szűz férfiakkal kortól független nem kezdenék.


A többit nem említem, az, hogy ki mit tervez, az egy dolog. Nem jelenti azt, hogy bármi is lesz belőle. Anyagi helyzet szintén nem érdekel ezek után. A külső megítélése pedig igen szubjektív, ezt betűkből nem lehet megítélni. A "jóképűnek mondható"-n azért megakadt a szemem. Ez általában azt jelenti, nem jóképű. De mindegy is, nem emiatt nem kellene ez a férfi.


24/N

2019. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!