Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyen túl magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyen túl magam rajta, hogy nekem sosem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek. Akik hasonló helyzetben vannak, hogy törődtek bele? Segítsetek!

L


2019. máj. 24. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen túltenni magad nem fogod tudni, csak beletörődni. És még akkor is lesznek időszakok amikor zavarni fog, indokolatlan harag önt el stb.


Pontosan mi hiányzik? Sajnos ez az amit először tisztáznod kell, mert mindre van "másik megoldás".


Ha az érzelmi része - pontosabban az amit elképzelsz hozzá - hiányzik, akkor elég, ha realizálod, hogy amit elképzelsz, sajnos nem elérhető, még kapcsolatban sem, mert már nem úgy működik, főleg ha elmúltál egy bizonyos kornál, mert akkor már senki nem vevő a hosszas-romantikus dolgokra, sajnos, így mondhatni "gyerekesnek" számít... Teszem hozzá sajnos, mert nekem is hiányzik az az érzés, de legalább egyszer volt valami hasonló, igaz akkor még 20 évesen lehetett, de mostmár nem lehet, mert "nincs rá idő", meg "ez a tinilányok szintje", mondaná erre még az exbarátnőm is.


Ha a szex-része hiányzik, arra már kiépült egy egész iparág, rengeteg a selyemfiú, de mivel csajszi vagy, és a világunk primitív elég ha kicsit - tirpák szóhasználattal élve - "teszed magad" valahol akkor úgyis észrevesznek.


Vagy valami más hiányzik? Pontosan mi?

2019. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, mit siránkozol már? Te még lány vagy, bőven lehet kapcsolatod. Nekem lenne okom keseregni, mert már betöltöttem egy bizonyos kort.
2019. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én próbálok nem gondolni rá, de elég nehéz, mert a környezetemben mindenkinek van vagy volt valakije. Én pedig még azt sem tudom, alkalmas vagyok-e egy párkapcsolatra. Barátnak nem vagyok jó, ez kétségtelen. F
2019. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!