Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz ha valakinek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én már kezdem annak érezni.

Meg a családtagjaim is szokták kérdezni hogy na van már barátnő. Már nagyon hiányzik egy lány, de nem jön össze senkivel sem semmi. 😕

Hány éves kortól van gond ha valakinek nincs senkije pedig szeretne?

22 vagyok.


2019. máj. 24. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretne, de nincs senkije, az kortól függetlenül gond.
2019. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 lilla64 ***** válasza:
Ez nem korfüggő.De ha szeretnéd és nem jön össze,akkor valamit nem jól csinálsz.
2019. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

A férfi-nő kapcsolatok kicsiben már serdülőkorban kezdenek kialakulni. Ezeknek többsége szétesik, és megmarad kellemes emléknek, mind diákszerelem. De lényeg az, hogy a kiskamaszok és a kamaszok egy részénél általános az, hogy valamilyen kapcsolatban vannak egymással, illetve némelyek szexuális életet is élnek.


Ha te már 22 éves vagy, és nem volt még senkid, az gáz, ezen nincs mit szépíteni. Ha elhitetik veled, hogy ez nem gáz, akkor ellehetsz még vagy 10 évig csaj nélkül, azon az alapon, hogy végül is mindegy. Jó hír viszont, hogy még nagyon fiatal vagy. Ha nem változtatsz, és még 10-20 évig így maradsz, az önmagad miatt lesz gáz, mert nagyon frusztrált leszel. Szóval, jobban teszed, ha tervbe veszed az ismerkedést.

2019. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály
2019. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
De bromságot beszélsz DL
2019. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Senki sem tudta megcáfolni, amit írtam, tehát nem beszélek baromságokat.


22 évesen már felnőtt az ember, tehát kellene hogy legyen megfelelő önbizalma és szociális készsége ahhoz, hogy egy nőt fel tudjon szedni.


Mások tizenévesen túl vannak a 2., 3. kapcsolatukon is, mert fejben rendben vannak.


Ha szerinted ez nem ciki ez az állapot, akkor hitesd el vele nyugodtan.

2019. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Mások tizenévesen túl vannak a 2., 3. kapcsolatukon is, mert fejben rendben vannak."


Tehát akkor én elmebeteg vagyok. 😕


Szerinted ha nekem eddig nem volt akkor már nem is lehet a tapasztalatlanságom miatt?

2019. máj. 24. 17:58
 8/23 anonim válasza:

Ne máson vezesd le a szívfájdalmad.

Lehet hogy magaddal már elhitetted, de tartsd is meg ezt magadnak! D

2019. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A Kérdező kérdésére válaszolva:


Nem mondom, hogy elmebeteg vagy, de hogy nem vagy rendben fejben, az biztos. És ezt most bebizonyítom:


Ha meglátsz egy neked tetsző nagyon jól kinéző nőt, akkor milyen gondolatok jutnak eszedbe? Feltételezem egy rakás olyan, ami (látszólag) azt mutatja, hogy nem fogsz azzal a csajjal összejönni, így oda sem mész. Ez bizony rossz gondolkodás, hiszen oda sem mentél, honnan tudod, hogy mi lesz a vége.


A második kérdésedre:


De, természetesen lehet barátnőd. De ehhez ismerkedned kell, és tapasztalatokat gyűjteni.

2019. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Te férfi vagy nő vagy? És hány éves ha megkérdezhetem?

Neked volt már kapcsolatod?

2019. máj. 24. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!