Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz ha valakinek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én már kezdem annak érezni.

Meg a családtagjaim is szokták kérdezni hogy na van már barátnő. Már nagyon hiányzik egy lány, de nem jön össze senkivel sem semmi. 😕

Hány éves kortól van gond ha valakinek nincs senkije pedig szeretne?

22 vagyok.


2019. máj. 24. 15:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én egy 30 éves férfi vagyok, és hogy lásd, mennyire átérzem a problémádat, még azt is elmondom, hogy huszonévesen vesztettem el a szüzességemet (kapcsolatom már előtte is volt amúgy). De ehhez az kellett, hogy belássam, nem jó úton járok. Semmi baj nincs azzal, hogy ha beismerjük, hogy valami nem oké velünk, mert az indíthatja el a változást.


Sokan nem gondolkodunk normálisan, nem vagyunk rendben fejben. Mások sincsenek, én sem voltam, sőt még van mit tanulnom. De a lényeg az, hogy lehet változni.


A csajozáshoz kell egy hozzáállás, ez pedig az önbizalomban gyökerezik. Ha van önbizalmad, akkor okés lesz a dolog. Ezért kell azt szerezned.

2019. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#9


Akkor mi a helyzet velem? Nekem sem volt még párkapcsolatom, holott én odamerek menni egy nekem tetsző nőnek és nem vagyok félős meg szégyenlős. Akkor velem mi a gond?

Beláttam, hogy rosszul csináltam. De akárhogy változtatgatok magamon, csak nem jön össze semmi sem...

2019. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#Aswad05


Hány csajnál kezdeményeztél eddig?


Úgy körülbelül.

2019. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13


Van egy mottóm: „Egy próbálkozás nélküli nap, elpazarolt nap.”

Már hetek óta megfogalmaztam ezt magamnak.


De korábban is voltak próbálkozások.


Szám szerint nem tudom, de egy idő után már nem is számoltam. Habár lehet nem árana erről naplót vezetni. És minden év végén megírni egy tematikus jelentést. Kördiagrammokkal és statisztikákkal együtt azon év eseményeit.

2019. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14


Értem. Tehát akkor kb. 4-500 lányt megszólítottál már?


Illetve: volt olyan, aki például elérhetőséget adott neked, és aztán találkoztatok? (csak aztán később nem lett semmi).

2019. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Én már tudjátok hány lánynál próbálkoztam...szerintem már több mint 1000 lánynál, ennek a nagyrésze netes társkereső, de az is próbálkozásnak számít.

Én nekem tényleg nem akarja az élet hogy barátnőm legyen, mert ennyi lányból nem hiszem hogy egynek sem jöttem be, meg egy esélyt sem ad egy randira sem.

2019. máj. 24. 23:30
 17/23 anonim ***** válasza:

Nos, ha 1000 lánnyal nem jött össze, akkor tovább kell próbálkozni (ha megvolt ez egyáltalán): 2000, 5000, 10 000, vagy akár 100 000 nőig is. Plusz tanulni kellene a hibákból is... Ajánlom: Zsedényi Csaba - Kulcs a nőkhöz című könyvet, mert szerintem nálatok az alapok sincsenek rendben.


Nekem annak idején, mikor szűz voltam, az volt a felfogásom, hogy ha 10 000 nőnél is kell kezdeményeznem, az sem érdekel, ha 9 999 kidob, csak 1 legyen, akt megdugok. Kevesebb, mint 4 hónappal később el is veszítettem a szüzességemet. Igaz, azt a csajt neten ismertem meg, de első találkozáskor felvitt magához, és már az ágyában voltunk.

2019. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Általában nem jutottam el a randiig. Az ok pedig majdnem mindig ugyanaz volt. Hogy már van pasija.


Nem tudom kik és mikor foglalták le, de kb az összes nő már foglalt.


Olyan ez a párkeresés/szex mint parkolóhelyet találni. Az összes foglalt, amelyik meg nem az rokkant vagy fizetős.

2019. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, hogy van-e pasija, vagy nincs, mert ha jobbnak találja a nő a másikat, akkor úgyis lecseréli régit az újra.
2019. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Márics Attila ***** válasza:

Ez a DL gyerek a világ legrosszabb párkapcsolat tanácsadója akit valaha láttam. Bocsánat de az ilyen tippeket az anyád adja miután valakinek nem tetszettél. "Próbálkozz megint" , ez nem is tanács mert nyilván megteszed.

Lehet hogy okosnak hiszed magad ember, de nem vagy az mert nem írtál semmit. Miért pazarlod az időnket?


Jobb tanács lenne, hogy próbálkozz a lehető legsokrétűbb megközelítéssel amivel kényelmesne érzed magad. Bulizás, online társkeresés, stb. Ha nincs eredmény próbálkozz az öltözködéseden változtatni, lehet a modorod nem jó, lehet a higiéniád stb.

Ha soka tpróbálkozol és nem sikerül, akkor mindig változtass valamit mert nyilván nem működik amit csinálsz.

Mivel az hogy próbálkozol egy adott dolog, ezért elmondom megint hogy a DL gyerek a világ legrosszabb randitanácsadója akit valaha hallottam. Kétlem hogy sok sikere lenni.

2019. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!