Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz ha valakinek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én már kezdem annak érezni.

Meg a családtagjaim is szokták kérdezni hogy na van már barátnő. Már nagyon hiányzik egy lány, de nem jön össze senkivel sem semmi. 😕

Hány éves kortól van gond ha valakinek nincs senkije pedig szeretne?

22 vagyok.


2019. máj. 24. 15:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#19


Ezzel csak az gond, hogy ha megszólítok valakit, akkor a csaj néhány perc beszélgetés alapján nem fogja eldönteni, hogy én jobb vagyok annál a pasijánál, akivel mondjuk hónapok óta együtt van.

2019. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Aswad05:


Akiket leszólítasz, szerintem soknak nincs is barátja, csak azt mondják, ahelyett, hogy nem jössz be nekik. Mert az számukra kevésbé kínos, elkerülik annak a veszélyét, hogy a srác visszakérdez, hogy miért nem tetszik a nőnek, vagy bármi, amit kínos lenne elmagyarázni. :)

2019. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22


Lehet.

Sokszor engem is zavar, hogy némely nők milyen gyorsan zavarba jönnek. Ejj ha tudnák a félénk pasik, hogy a nők mennyivel szégyenlősebbek... Csak a nők jól meg tudják játszani magukat. De én folyton arra gondolok, hogy „ők jobban félnek, mint én” és tényleg beválik. Végig nyugodt vagyok miközben ők kezdenek el idegeskedni. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy bárcsak ne lenne ez így és a nők bátran kerek-perec kimondanák a problémájukat velem kapcsolatban és nem törődnének azzal, hogy mondjuk akár nyilvánosan megaláznának vele. Sokkal jobban örülnék ha őszinték lennének velem a nők függetlenül attól hogyha mondjuk ezzel kínos helyetbe is hoznának, mintsem kamu köntörfalazós szövegeknek.


Mert bizony inkább élnék egy kegyetlen és rideg valóságban ami őszinte, mintsem egy cukormázas ámde hazug világban.

2019. máj. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!