Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan férfiak akik 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik 2 gyerekkel bevállaltak egy nőt, mert annyira megszerették egymást és megtetszettek egymásnak, hogy nem zavarták a srácot gyerekek végül?

Figyelt kérdés
A srác 5 évvel fiatalabb. Nincs gyereke. Szerelem, vonzódás, csábítás megvan.
2019. máj. 24. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
A párom 2 gyerekkel vállalt be, es nagyon jól megvagyunk négyen:-)
2019. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 lilla64 ***** válasza:
68%
Igen,vannak.Én is ismerek olyant.
2019. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jajjj de jó ;D akkor még van remény. Úgy érzem a másik felemre találtam benne mindenhogy. Remélem visszajön...mert azt mondta minden jó lenne, csak a gyerekek miatt megijedt. Egyszer már visszajött ;)...remélem ha még egyszer visszajön akkor végleg marad. Szeretném.

Mondjuk őt is meg lehet érteni.

Szóval ha igaz szerelem van mindkét részről, működhet ez.

2019. máj. 24. 19:04
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtával dicsérni a napot!Amikor vége a lámúrnak akkor a nő is betudja annak hogy “elmúlt a szerelem hát van ilyen majd a kövi stb..” csaképpen a srác legtöbbször már előre eltervezte hogy ilyen felállás esetén a csak addig tervez míg a szex a meghatározó a kapcsolatban, aztán koccol.Ezt persze csak az ivócimbiknek árulja el.
2019. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Fél év telt el és nem volt szex. Csak ismerkedés meg kihagyás az ijedtség miatt. Ha szexre hajtana már régen megoldotta volna, mert nagyonis bejövünk ilyen téren (is) egymásnak. Nem mindenki ilyen.

Ő biztosan nem.

2019. máj. 24. 19:12
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Nekem három lurkóm van 😀 most töltöttem be a 30-at 🙂

Nagyon sok igényes és helyes férfi próbálja lehozni a csillagokat és nem adják fel pedig egyiknek sincs gyermeke ☝️🤣


A gond velem van egyszerűen nem szeretnék kapcsolatot! A gyerekek soha nem voltak problémák senkinél sem 🙂

2019. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen, van ilyen férfi. Közelről ismerek is egyet.
2019. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Van, a férjem is ilyen. 😉 Se veled se nélküled kapcsolat volt az elején, volt egy nagy szünet, de visszajött és visszaszerzett. Saját bevallása szerint a gyereket is hiányolta.

Azóta már öten vagyunk. ☺

2019. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök Nektek 😊,

pláne hogy ilyen sok mindenkinek összejött...meg persze irígykedem is.😇😇😇

Ez az elismerés legőszintébb formája...azt hiszem:B

Remélem én is leszek ehhez a sráchoz ilyen szerencsés ;)

2019. máj. 24. 20:07
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Miért kéne egy alfa görény fattyát nevelnünk? Neked ki mondta ezt? Honnan veszed ezt? Nevelje csak aki telefröcsölte. Ne nézz már hülyének minket. Álmodozhatsz hogy találsz egy ilyen balekot, de mindhiába. Esetleg egy féllábú faszi talán.
2019. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!