Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi máson változtathatnék még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi máson változtathatnék még ha barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem, hogy az én esetem már baj. Sokan mondják, hogy nem gond ha nincs barátnőd, ez igaz is, ha nem akar az illető. Viszont én szeretnék, de mégsem megy. Ez nem jelenti azt, hogy most görcsösen szeretném, talán túlságosan is passzív vagyok, de pióca módjára sem akarok nyomulni minden létező lányra.

A külsőmön sokat már nem tudok javítani, az fel van javítva amennyire csak lehet, alapból nem is vagyok csúnya végül is, a magasságom is okés, sportolok is, tehát az mondhatni rendben van.

Próbálkozni viszont nem igazán tudom, hogyan kell, nem is szeretek bulizni járni, mivel nem iszom, cigizem stb. vagyis olyan helyekre nem járok, ahol sok lány megfordulna.

Zsákutcának tűnik az egész, huszonegy-két évesen viszont szeretnék valakit. Igazából nem is tudom milyen tanácsot lehetne adni. Lehet, hogy egyszerűen nem vagyok valamiért vonzó, nincs bennem semmi plusz, és ezért kerülnek el?



2019. máj. 24. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10


Ezzel egyetértek veled.

Annyit még hozzátennék kedves kérdező, hogy ne félj az elutasítástól. Márcsak azért sem mert az ilyen szórakozóhelyeken a rossz fényviszonyok miatt meg az ittas állapot miatt is a kutya sem fog emlékezni rád másnap. Tehát ha valami nagyon-nagyon égőt csinálsz, hidd el egy lélek sem fog másnap emiatt piszkálni. :)

Tehát az az egy előnye van az ilyen helyeknek, hogy legalább vesztenivaló nem nagyon van.


De mint mondtam olyan túl sokat erre viszont ne alapozz. Tehát ha pl ma elmész és nem jönne össze semmi, akkor ne akaszd fel magad holnapra. Fogd fel inkább úgy, hogy elmentél szétnéztél, világot láttál beszélgettél új emberekkel és ennyi.

2019. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!