Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor változott ekkorát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor változott ekkorát a férfiak ideálja?

Figyelt kérdés

Évről évre meg lehet figyelni, hogy lett egyre népszerűtlenebb a közepesnél nagyobb mell, és tört előre a pici.

10 éve egy "Milyen mell tetszik?" kérdésre érkezett a 20-ból 10 nagy mellet támogató válasz, 15 kicsit támogató, és 5 "nekem mindegy".


Most eljutottunk odáig, hogy ugyanerre érkezik 18 "csakis kicsi" egy nagy (aki nullára van pontozva) valamint egy "nekem mindegy".


Az életben is ezt lehet megfigyelni.

Akinek eddig a nagyobb tetszett, az is inkább a kicsire szavaz most.

Illetve a lányok is már nem nagyobbíttatnak, hanem a picit propagálják. Pl az egyik lány ismerősöm csak azért fogyott le, hogy a D-s melleiből B-s legyen.


Régen egy ilyen csajra azt mondták "nem rossz":

[link]

[link]


Ma azt mondják, "túl nagy a melle", "asszonyos", "kisebb mellel szebb lenne", ill néhány elborult azt is "fogyjon le".


Míg az ideál az egész kicsi mell lett, mert az olyan tinis:

[link]

[link]


Nem meglepő, hogy sokan gondolkoznak a kicsinyítő korrekción esztétikai okokból (régen csak akinek tényleg gondot okozott az háta/gerince miatt).


Hogy tudta a divat megváltoztatni még ezt is?

Ez nem egy hajszín, amit át lehet festeni, ill evolúciós oka is volt, miért a homokóra alak és a nagyobb mellek tetszettek sokaknak.


Most meg már szinte senkinek. A nagyobb mérettel rendelkező lányokat kicikizik, kisebbíttetni küldik.


2019. máj. 25. 18:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pont k*vára leszarom hogy kinek mekkora a melle. Felőlem lehet nagy,kicsi,közepes engem az összkép érdekel, hogy maga mint személy,mint külsőleg annblokk passzol. 22/F
2019. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A divat folyamatosan változik. 10-20 éve még a pálcikavékonyság és anorexia volt a divat, ma pedig az egészségesen izmos, sportos alkat, kerek popsi, kerek mell, lapos has. Sőt, a plussize modellek képünkbe tolásával és a “fogadj el amilyen vagyok” kampánnyal a kövérség is már-már követendő példa lett(nekem biztos nem, de sajnos így van).


Én sosem foglalkoztam a mellemmel, 75B-s, ilyennek szeretem, arányos a testemmel is. Tudom nagyon jól, hogy vannak pasik, akiknek a nagy tetszik, vannak, akiknek a kicsi. Lehet újabban a kicsi jött divatba, én ezt nem vettem észre, de lehet azért, mert soha nem volt problémám a mellemmel és nem foglalkoztatott a téma. Ha túl nagynak gondolod a melled, akkor menj kisebbítő műtétre, vagy pedig fogadd el magad ilyennek, de ne a világot akard megváltoztatni, mert az nem fog menni. Manapság a plasztikáztatás szinte rutin dolog(ha van rá pénzed), én pl az orromat műttettem meg.

2019. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Egy mellkisebbítő műtét ma sem rutin. Nagyon fájdalmas és nagyon kockázatos.

Az is megvan, mennyit tudnak maximum levenni, és utána sem lesz olyan szép az eredmény, mint aki természetes A-B kosaras.

2019. máj. 25. 18:44
 14/27 anonim ***** válasza:
41%
#13 “fájdalmas” jah, mivel ez egy műtét, de a szépségért meg kell szenvedni. Ha nem akarsz, akkor meg fogadd el magad így :D Amúgy szerintem sem az a lényeg, hogy mekkora az a mell, csak formás, feszes legyen. Pl akiket linkeltél lányokat, gyönyörűek, egy pasi sem mondaná nekik, hogy kisebbíttesenek. Azt kb ilyen F kosaras, lógós mellekre lehetne mondani.
2019. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14, az első képen is lóg még bikiniben is


De az se jogos, hogy akié lóg, akkor az vállaljon be egy nagy kockázattal és kétes eredménnyel járó műtétet.

Ez már nem a "szépségért szenvedni kell" kategória.

2019. máj. 25. 18:49
 16/27 Dreed ***** válasza:
23%

Már megint a csomagolás a fő kérdés..

eddig a kérdésig el sem gondolkodtam rajta,melyik is jön be inkább.

2019. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%
#16 Te meg azt értsd meg, hogy a pasiknak sem kötelességük szeretni a lógós melleket. A melleden tudsz változtatni, a szépségideálon nem. Egy nagy lógós mell sosem lesz szebb, mint egy kisebb kerek...ez van, ahogy az én akkori görbe orrom sem lett volna soha szebb, mint egy kis pisze. Igazságtalan az élet :D
2019. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem lóg a mellem, nem írtam ilyet sehol.
2019. máj. 25. 19:00
 19/27 A kérdező kommentje:

Habár de: minden, ami nem áll égnek, az lóg, hogy is felejthettem el az itteni logikát.


Jó, persze, rendben. Akkor megyek és már meg is műttetem :)

2019. máj. 25. 19:01
 20/27 anonim ***** válasza:
64%
#19 akkor meg mi a szart problémázol?
2019. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!