Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen, úgy érzem egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen, úgy érzem egyedül fogok megöregedni. Tanács?

Figyelt kérdés

Eddig két komoly, több évig tartó kapcsolatom volt. Az egyikkel mondhatni barátokként váltunk el- eltávolodtunk egymástól, mig a másik megcsalt. Ez utóbbit nyilván nem kell ecsetelni, de azt azért nem titkolom, hogy nagyon megviselt.

Tehát a szakitás után jó ideig eszembe sem jutott másik kapcsolatot keresni. Korábban sem tettem, úgy gondoltam, hogy a legjobb az ha magától jön..Azt sem tartottam korrektnek, hogy nagy szerelmi bánat közepette mással ismerkedjek. Viszont azóta eltelt több mint 2 év és most, hogy végre tényleg úgy érzem, hogy készen állok egy új kapcsolatra- azon kapom magad, hogy minden korban hozzám illő férfi foglalt. Persze, itt azért olyanra gondolok akit vonzónak is találok- vagy meg van köztük az a bizonyos szikra. Persze, ha valakiről kiderül, hogy kapcsolatban van akkor ő számomra tabu és nem fog érdekelni.

Úgy érzem feleslegesen elpocsékoltam a legjobb éveim. Volt rengeteg szép pillanat ez tény, de most itt vagyok egyedül, mig a barátaim/ismerőseim körében már mindenki párkapcsolatban él, sokuknál már gyerek is van.


Könnyen ismerkedek amúgy, de ez mit sem ér, ha azt látom, hogy már mindenki elkelt. Egyszer regisztráltam egy chatt oldalra, gondoltam hátha..mondanom sem kell, hogy csak szexet kerestek azok akik rám irtak, vagy szimplán szeretőt. Tehát abból is nagyon kiábrándultam.

Néha tényleg úgy érzem, hogy én már csak egyedül fogok megöregedni és szánalmasnak is tartom magam ez miatt. Mármint, hogy igy gondolkodok. Sajnos az idő repül én pedig kb. egy helyben stagnálok, ami kezd nagyon elkeseritő lenni. Tudom, hogy nem vagyok még öreg, de ahogy az ember halad a korral, egyre nehezebb párt találni. Sokszor próbálkoznak nálam olyanok akik párkapcsolatban élnek és ez még jobban elkeserit.


Tudom, nem az itteni válaszolók fognak nekem párt találni, meg én nem is vagyok az a tipus aki csak azért jön össze valakivel, hogy elmondhassa, hogy van valakije- de jól esne némi tanács vagy biztatás.


31n


2019. máj. 26. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

" most, hogy végre tényleg úgy érzem, hogy készen állok egy új kapcsolatra- azon kapom magad, hogy minden korban hozzám illő férfi foglalt. Persze, itt azért olyanra gondolok akit vonzónak is találok"



Az ezer oldalból, amit begépeltél ennyi a lényeges.


Rengeteg férfi van egyedül 30+ évesen. Az egy másik kérdés, hogy ebből neked mennyi felel meg.

2019. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, bébi!


F, 41

2019. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal teszed magadnak a legjobbat, ha jol erzed magad barmi is tortenik. Legyel csinos, nyitott, mosolygos, a lehetosegekte mondj igent.

Ezeket a buta gondolatokat meg verd ki a fejedbol. :) Nem fogsz egyedul megoregedni, ebben biztos lehetsz.

Foleg a facebook miatt, ahol mindent elboritanak az eljegyzesek es az eskuvok tenyleg ugy tunik, hogy minden normalis ferfi foglalt. Ha viszont alaposan vegig gondolod akkor be kell latnod, hogy harminc folott is van szakitas, megcsalas, szoval aki tegnap meg egyutt nyaralt a parjaval az holnap mar szakithat. Mindig "teremnek" egyedulallo ferfiak, akiknek ugyanugy elolrol kell kezdeniuk mindent, mint neked!

En nagyon ellene vagyok a tarskeresozesnek, tul sok serulest szedhetsz ossze csekely eredmennyel, mint ahogy veled is tortent. Csak legyel mindig vonzo, nyitott, akit egyszeruen muszaj jobban megismerni, annyira magaval ragado es pozitiv! :) Hidd el, hogy sok harminc folotti ferfi is keresi meg a parjat. Ha megforditod a dolgot es nem te akarsz ferfit fogni, hanem azza a nove valsz, aki minden ferfi alma es ezt meg is mutatod (vagyis sokat vagy kozossegben), akkor biztos vagyok benne, hogy hamarosan veget fog erni ez a szerencsetlen korszak. :)

2019. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Na ezért nem kell 31 éves férfi létemre inkább nő. Mert még a velem egykorú is, helyes, vonzó pasit akar magának.

Azt hiszem, inkább megdöglöm egyedül, mint hogy próbálkozzak bárkinél is már.

2019. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

35 voltam, mikor egyedül maradtam férfiként.


3.5 éven át kerestem a saját korosztályomban párt, de már a második randi is szökő évente jött össze, bár a hölgyek szerint minden normális férfi elkelt.



Már kezdtem elhinni, hogy tényleg velem van a gond, és nem vagyok normális, aztán rájöttem, hogy a 30 alatti nők még nem érzik úgy, hogy csak a Walesi Herceg és Brad Pitt keresztezése a normális férfi.


2 éve van párom.

2019. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez szomorú, hogy neked is azért lett eleged a netes társkeresésből mert csak ilyenekkel találkoztál. Így a normális srácoknak esélye sincs kibontakozni. :/


Amúgy meg lehet, hogy pont itt találod meg a párod, sose lehet tudni. : )


31f

2019. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

32evesen valas es 2 gyerek utan olyan szerelem es parkapcsolat talalt ram amilyenrol soha meg csak almodni sem mertem. Elotte (valas utan) minden mindegy alapon volt egy nagyon tanulsagos szexkapcsolatom ahol ujra magamra talaltam minden szinten, de beleszerettem az illetobe igy ugy dontottem lezarom es megvarom azt az embert akivel kolcsonosen egymast akarjuk. 6honapig kellett varni ra. Az en igazi eletem latod hazassag, valas utan 30+ kezdodott es maximalisan megerte az osszes szenvedes es elozmeny, evek ota eletem legkiegyensulyozottabb kapcsolataban elek szerelemben.

Baratnom 35evesen talalta meg azt akivel passzol, masik baratnom 38.

Sehol nincs megirva h 20onevesen jon szembe az az ember aki majd kitart melletted vegig es "boldogan eltek mig meg nem haltok". Tudom h ketyeg a biologiai ora (enyem is, hisz meg tervezunk kozos gyermeket), tudom mennyire rossz kilatastalanul elni de azt gondolom h a legjobb uton jarsz azzal h a felmegoldasokba nem mesz bele h megtalald a parod.

Lehet h te mar keszen allsz, de a masik meg nem tart ott es kell neki par honap h rad alljon keszen, sosem lehet tudni.

Csinalj igy mindent tovabb, fejleszd az onismereted, ismerkedj, randizz, jonni fog!

2019. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Minden elképzelhető :)


Az is lehet, hogy egyedül fogsz megöregedni....


Az is lehet, hogy megismersz majd valakit...

2019. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"a 30 alatti nők még nem érzik úgy, hogy csak a Walesi Herceg és Brad Pitt keresztezése a normális férfi"


Pedig az átlag férfi közel áll Károly herceghez kinézetre.

2019. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Pedig az átlag férfi közel áll Károly herceghez kinézetre."


Ezért volt ott Brad Pitt... gondoltam, rang Károlytól, a kinézet Bradtől, a vagyon meg kettőjüktől jöjjön :)

2019. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!