Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már úgy hogy nem kell senkinek, és lehet egyedül fog megöregedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok csúnya, de azért a kimondottan szép emberektől is messze állok. Bár azon is gondolkodtam már, hogy lehet csúnya vagyok csak túlértékelem magam. Húsz fölött vagyok, de még soha nem jött össze a párkapcsolat. Egyre csak ez jár a fejembe, hogy talán én senkinek nem fogok kelleni...
2015. szept. 10. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 fölött mindenki ezen filózik:D Aztán telik az idő, és rájön hogy még se egyedül fog megöregedni:D
2015. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát, azért élek 32 évesen egyedül egy lakásban, mert az úgy van,hogy mindenkire rátalál a szerelem, rá a f.omat azt!
2015. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nemed ?
2015. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt 2 nő az életemben hosszabb rövidebb ideig de csak a pénzem miatt voltak velem , meghogy dolgozniuk sem kellett de aztán kiraktam a szűrűket.


Aztán 7 éve élek egy családi házban egyedül, járok sportolni barátaimmal, járok szórakozni velük hétvégente, járunk nyaralni, meg minden egyéb.

De egy nőnek sem kellek 1 nő sem néz rám, mind elutasít...

Nem vagyok milliomos csak jól keresek havi szinten, ennyi.


Talán egyszer ha elég pénz lesz rá megműttetem az orrom, a fülem, kis plasztika.

2015. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Férfi.
2015. szept. 10. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most is így érzem.

Szerintem a világ 8dik csodája lesz ha sikerül valakit meghóditanom.

2015. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan ezt érzem, főleg, hogy a környezetemben mindenki házasodik, vagy jegyben jár, de legalább évek óta tartó párkapcsolata van. Nem vagyok rájuk irigy, de mindig elszomorít, hogy nem vagyok benne biztos, lesz-e valaha részem ilyenben.
2015. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele. Én is férfi vagyok, én is 20 fölött, nekem se volt még senkim. Én se gondolom magam csúnyának, csak sajnos a nők másképp vélekednek erről. Inkább nem írom be, miket mondtak nekem, mert akkor kitöröltetnék a válaszom. Egyébként nekem már mondták, hogy egyedül fogok meghalni.
2015. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek megvan a párja, csak rá kell találni. Ismerkedni kell, a lécet lentebb tenni.

Másrészt a családos emberek pár év múlva irigykednek a szinglik életvitele miatt. A szinglik a maguk urai, szabadok, nem köti őket semmi, sehova. És ez tényleg egy szabadság, a családos "rabságban" élők szemében. Az érzelem elmúlik, kezd terhessé válni a párod, rigolyái, családi kötelező események, gyerekekkel való foglalkozás.

Úgyhogy van jó oldala is. Ma már kedvelt létforma lett a szingli élet. Sokan akarattal nem párosodnak. Van nekem is ismerősöm, aki jól keres 30 éves elmúlt és éli a nagyvilági életet. Utazik, bulizik.

2015. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
"a lécet lentebb tenni."- Én ezt soha nem értettem. Valakinek vagy tetszik egy másik ember vagy nem.
2015. szept. 10. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!