Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők válogatós természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők válogatós természete miatt van sok egyedülálló ember?

Figyelt kérdés

Ezt nem vádként mondom csak mint objektíven látszódó dolgot. A férfiak úgy tűnik viszonylag könnyebben belemennének az ismerkedésbe de a nők 1000x finnyásabbak e téren.


Lehet ez az egyik fő oka hogy kimagaslóan nagy az egyedülállók száma?



2019. máj. 28. 11:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%

Az extrém magas elvárásaim férfiként, amik miatt évek óta egyedül vagyok, és ami miatt valószínűleg mindig is egyedül fogok maradni:


1. Legyen szűz

2. Legyen nő (értsd: elsőhullámú feminizmus előtti nő)

3. Érdekeljék azok a témák is(!), amik engem


Tekintettel arra, hogy ezekből nem vagyok hajlandó lejjebb adni, mivel nem kell senki, aki csak szexet tud adni, ezért fel vagyok készülve arra, hogy bármeddig egyedül maradjak.

2019. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Miért, a férfiak talán nem válogatnak? Aki kicsit is jobban néz ki, annak minimum modellszépségű nő kell. Ezért virágozik a plasztika manapság.
2019. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%
Mert a pasik aztán nem válogatnak :) ált. az válogat, akinek pont nem kéne.
2019. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezem én: aki nem szép valakinek, ahhoz hogyan lehet igazán vonzódni?


#10: miért nevet ki, mondtál neki valamit? Vagy ismer valamennyire, és nem tetszik neki benned valami?

2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

# 14


De több ezernyi közül sem szép neki egy sem?

2019. máj. 28. 12:04
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha van esetleg most a válaszolók között pl bolti eladóként dolgozó csaj,vagy más kis bérért dolgozó beosztott csaj, akkor írja meg, hogy ő kik között válogat társkeresés során, milyen férfiak kellenek neki?
2019. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem az kell, hogy valaki csak beérje velem, meg csak azért jöjjön velem össze, mert pont engem vett észre, és lecserélhet bárki másra az utcán. És ezt főleg a belsőre értem.


Az a baj, hogy nektek az is siker, ha elmegy valaki veletek egyetlen randira, ahol kiderül, hogy semmi közös dolog, semmi szikra. Pedig ez nem az. Ez olyan, mintha lenne egy nagyon speciális órám, amibe egy nagyon ritka fajta elem kéne, és hiába van a város tele elemboltokkal, egyikben sincs, amit keresek.


Azt hiszitek, a legtöbb nő megfelel az elvárásaitoknak, és lehet, hogy külsőre igen, de a belsővel kell élni.


És igen, az átlagnő szebb, mint az átlagférfi, ez nem meglepő, hisz mostanáig a nők felé volt elvárás, hogy jól nézzenek ki.

2019. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok, én ezt férfiként úgy értettem, hogy mi sem tudunk igazán vonzódni azokhoz, akik nem tetszenek nekünk. Mert volt itt, aki azt írta, hogy keresni kell még csúnyábbat. Hát ez nem így működik szerintem. Egy Vasorrú bába szintű nővel nehogy már összejöjjön az ember csak azért, hogy legyen végre valakink.
2019. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%

Igen, ez is egy ok. Jó pár átlagos srác van, akikkel amúgy nem lenne semmi gond, de nem kellenek senkinek. Ellenben a legrondább nő is meglepően könnyen talál társat.

Sok nő inkább kavar egy nagyon jó pasival és elhiszi, hogy őt akarják, aztán koppan, mintsem valami hozzá illő sráccal összejönne.


#2: Lehet, csak nem érdemes. Legalábbis addig nem, amíg nem a férfiak rinyálnak a kérdések alatt, hogy mennyi privátot kaptak.


#3: Semmi gond! Nem kell elhízott jocóra izgulni, de akkor lépjünk azon a szövegen is túl, hogy egy nő természetes, legyünk a női túlsúllyal bádipozitívak, a narancsbőr meg természetes és irgumburgum, ha egy férfinak nem jön be. Ja, hogy a kettős mérce...


#4: A legtöbb nő esélyt sem ad arra, hogy megismerjék ezeket a férfiakat. Ezek után kijelenteni, hogy alkalmatlanok a párkapcsolatra, egy vicc. Főleg úgy, hogy pl. van olyan ismerősöm, aki senkinek sem kellett, majd edzett és hirtelen kellett. Az izomtömeg növekedése alkalmasabbá teszi az ember párkapcsolatra? Vicces, hogy a nem jó kinézetet milyen lazán áthelyezitek a "nem alkalmas kapcsolatra" szövegre.


És ismét egy kérdés, ami abból áll, hogy a férfiak többsége teljesen normálisan leírja a tapasztalatait, nem sértőn, nem támadón, a női felhasználók nagy része meg félremagyaráz, hárít és elkezdi a "férfiak gázok mindig IS" és a "nők tökéletesek mindig IS" szöveget.

2019. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%

utolsó, érdekes, amíg én dagadt voltam, nem hozzám jöttek oda a buliban a srácok. mióta lefogytam meg hozzám is. most akkor kinek fontos a kinézet? ja,hogy mindenkinek :D bocsi!


szerintem hagyjuk ezt a ki a gecybb játékot, mert nincs értelme. nekem az visszataszító sokszor az ilyen kérdésekben, hogy a srácok kb mint egy tárgyról vagy elérendő célról beszélnek a nőről. én mint nő EGY darab társamat akarom megtalálni. itt meg sokszor a srácok mint egy nagy közös halmaz beszélnek a nőkről amiből ők akarnak egy darabot, az már kb mindegy is hogy melyik részéből....

2019. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!