Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők válogatós természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők válogatós természete miatt van sok egyedülálló ember?

Figyelt kérdés

Ezt nem vádként mondom csak mint objektíven látszódó dolgot. A férfiak úgy tűnik viszonylag könnyebben belemennének az ismerkedésbe de a nők 1000x finnyásabbak e téren.


Lehet ez az egyik fő oka hogy kimagaslóan nagy az egyedülállók száma?



2019. máj. 28. 11:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%

#20: Ebben semmi érdekes nincs. Abban viszont igen, hogy buliban még a legrondább csajok is azt állítják, hogy buliban mennek oda hozzájuk srácok. Hozzád meg nem. Hmm... Akármikor buliban voltam, a legdagadtabb lány közelében is volt pasi. Milyen érdekes... :D

Esetleg, ha a "nem jöttek hozzám oda pasik" szöveget úgy írnád, hogy "nem jöttek oda hozzám azok a pasik, akik nekem bejöttek", mindjárt nem lenne olyan érdekes.

(Nyugi, az én környezetemben is van pár lány, aki témától függően azt állítja, amit mondasz. Általában mivel közös ismerősök, így képben van az ember velük. Aztán, amikor mond pár ellenpéldát, akkor hirtelen irulnak, pirulnak és jön a szokásos szöveg, hogy "de az máááás".)


"szerintem hagyjuk ezt a ki a gecybb játékot, mert nincs értelme. nekem az visszataszító sokszor az ilyen kérdésekben, hogy a srácok kb mint egy tárgyról vagy elérendő célról beszélnek a nőről. én mint nő EGY darab társamat akarom megtalálni. itt meg sokszor a srácok mint egy nagy közös halmaz beszélnek a nőkről amiből ők akarnak egy darabot, az már kb mindegy is hogy melyik részéből...."

Most épp ugyanúgy beszéltél a férfiakról, csak más szavakat használtál. Attól, hogy te egy darab társnak hívod, a férfi meg nőnek, pont ugyanúgy beszéltek róla. Te is a halmazból akarsz, ahogy a férfiak is. Kár az önérzet miatt lovagolnod a szavakon.

2019. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

még a saját szintemen lévők SEM:D ja bocsi, instantban odajött pár néger. semmi bajom a négerekkel, de az meg köztudott, hogy nekik sokszor a dagadtabb lányok jönnek be.

jó, az is igaz, hogy kb az összes barátnőm bombanő, szóval megszoktam mellettük, hogy én voltam a cuki dagi barátnő, akit általában levegőnek néztek a pasik. és hidd el, sokszor még olyan pasik is, akik kb nálam se ütötték meg a mércét. pedig nem én nem a tipikus szépfiúkra meg szexi srácokra bukom. tetszett dagadt srác, nyurga srác, lófejű, stb XD szóval nem erről van szó. de mikor ilyen creepy alakok jöttek oda a deákon és konkrétan mikor én beszéltem mintha nem hallottak volna semmit XD

és valahogy én sokkal jobban szeretem a barátomat, mert mikor összejöttük dagadt voltam, és támogatott a fogyásban meg látom rajta hogy jobban tetszem neki így, de ő magamért szeret, a sok srác, aki meg msot jönne ismerkedni, annó észre sem vett volna. :)


és én nem az összes srácról beszéltem, hanem az ilyen kérdésfeltevőkről most. valahogy a lányok nem írnak ki annyi ilyen kérdést, meg nem nyígnak annyit, hogy jaj a a srácoknak csak palvin barbi kell, pedig ha itt megnézel pár kérdést, hogy milyen lányokra írnak 5-6 pontokat, akkor azért eléggé el van szállva az itteni srácok ítélőképessége.

2019. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%

Az osszes no neveben nem nyilatkozhatok, de nalam teny, a "valogatos termeszetem" is kozrejatszik abban, hogy egyedul vagyok.


Itt nem elsosorban kulsosegekre kell gondolni, hanem egyszeruen csak azert, hogy ne legyek egyedul vagy ne erezzem maganyosnak magam, nem fogok komoly erzelmek nelkul "kapcsolatban lenni" valakivel.


Ez sem magammal, sem a ferfival szemben nem lenne fair.

2019. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%
20as válaszoló nagyon adom amit mondasz. Had írjam le szerény kis példámat hogy is van ez. Megismerkedtem egy sráccal. Tegyük hozzá hogy utólag kezdtem "jókepűnek" látni. Addig csak egy volt a sok közül. Nem is igazán volt az esetem. De próba cseresznye oké, találkozgattunk, volt ez és az, nem részletezem. Kérdeztem hogy mi az ideálja. Hát valami szöszke bombazót mutatott. Azt gondoltam, pfuu ember kezed a bilibe. A te adottságaiddal sosem fogsz ilyet találni, mivel hogy az ilyen csajok tényleg a hiperszuperkivagyokmivagyokésmégsokpenzemisvan arcok kellen Én: átlagos, kissé túlsúlyos, lány vagyok, ezek ellenére mindig kelendő voltam, amiért hálás is vagyok. Na de! Mikor már azért jó nagy szeletet ismertünk egymásból még én lettem az akit "dobtak" ami ugye fájt mert kissé megszerettem ezt az amúgy elsőre egyáltalán nem tetsző srácot. És elgondolkodtam. Hogy most akkor mi van? Lerázott egy pasi, aki igazából nem is tetszett, aztán kiderült hogy nagyon is, róla meg hogy tetszettem neki, de végül kiderült hogy inkább megy és hajtja az insta csajokat a bamba képével? És akkor így adjon esélyt az ember egy átlagos srácnak? Annyit verték irreálisan tökéletes nőkre, hogy még finnyásabbak mint jó pasik. Nem vicc. Én még így nem jártam. Na mindegy részemről maradok a kimondottan jobb partiknál, valahogy úgy tűnik képesebbek értékelhető kapcsolatra, vagy értékelhetô lezárasra. Pontozzatok le, de ugye ez egy példa :)
2019. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
84%

hát igen. azt már nem is mondom, hogy mindig a jóképű, tényleg menő srácok voltak azok, akik ha od ais jöttek mikor barátnőkkel buliztam (nyilván a barátnőim miatt akkor még) de normálisak voltak, nem néztek levegőnek, hozzám is beszéltek attól független, hogy levágós volt hogy a barátnőm tetszik nekik.

míg az ilyen lúzerek meg kőbunkók voltak velem, levegőnek néztek, stb :) mert csak a jó kis punci lebegett a szemük előtt, ...

2019. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

11-es válaszoló azt írtad, legyen szűz, olyan csajt keresel.

Hát erre az a válaszom, nem fogsz olyat találni. Ha pedig mégis, akkor csak azért el fog hagyni, hogy kipróbálja mással is.

2019. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#28


Indiaban, Bangladesben fog talalni. Felesegnek.

2019. máj. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!