Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek még 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek még 22 évesen sem volt kapcsolata akkor már ne számítson túl sok jóra?

Figyelt kérdés

Normális esetben tinikorban kellett volna kezdeni, de én akkor nagyon önbizalom hiányos voltam. Mostmar szerencsére nem, de még sem megy a csajozás.


Nagyon zavarna ha sosem lenne feleségem meg kisbabánk😕.


2019. máj. 29. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 21 èvesen lett
2019. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hányszor írod még ki ezt a nyomorék kérdést
2019. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 éves öcsémnek már a 5 ik barstnője van!
2019. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ti férfiak miért nem vagytok képesek felfogni hogy sosincs olyan hogy túl késő?
2019. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2: gondoltál már rá, hogy nem egyedül van ezzel a problémával? Mondjuk én is úgy érzem, hogy valahol a város másik végén volt egy szűz osztály, mert az enyémben mindenki alfahím volt, akik mellett el kellett bújnod!
2019. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!