Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúknál azért szerencsés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál azért szerencsés az alacsonyság, mert lehet olyan barátnőnk, aki magasabb nálunk?

Figyelt kérdés

Mert egy 185 centi magas fiú nem nagyon találhat olyan lányt,aki magasabb nála.

De egy 170 centi körüli vagy az alatti fiú könnyen találhat egymagas vagy nála magasabb lányokat.

Sokan azért siránkoznak mert nem elég magasak,pedig tök jó olyan lánnyal lenni aki magasabb nálunk.



2019. jún. 2. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos nem lennék nálam alacsonyabb pasival, de te tudod.
2019. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt olyan felzúdulás, felhörrenés lesz mindjárt... Ez szándékos volt? :D
2019. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Nem.

Egy magas fiú nem tudja megtapasztalni azt,hogy milyen jó egy nála magasabb lánnyal együtt lenni.

2019. jún. 2. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki magasabb nőt akár annak biztos, amúgy emlékszem általánosban meg a lányok hamarabb nőttek, magasabb is volt egy-kettő, de attól függetlenül ugyanúgy tetszettek, ma már viszont 185 cm-vel, nem birnek elpekzelni egy velem egy magast sem nagyon.
2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


Általában az alacsony sem, pont ez a bajuk, ezért jön a szűnni nem akaró durrogás Mória bányáinak irányából.

2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem tapasztaltam még soha sem hogy egy magas lány lekezelő lenne velem
2019. jún. 2. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Áááá, szemfüles trollkodás.


Egy kis vidámság, vasárnap estére? :D

2019. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem,nekem csak height humiliation fétisem van xd
2019. jún. 2. 16:56
 9/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én egy nagyon magas csaj mellett úgy érezném magam, mint Jason Momoa testőrei. :D Volt már barátnőm, aki pár centivel magasabb volt, de azért nem esnék át a ló túloldalára. :D
2019. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a ritkább felállás.

#1 válasza tükrözi a nők többségének a hozzáállását.

Azért vannak olyan nők is, akiknek nem számít a magasság, mert tényleg nem felszínesek, minden nap láthatsz ilyen párokat is.

Viszont őket pont az zavarná, hogy te vagy felszínes, mert neked meg az feltétel, hogy a nő legyen magasabb. És mindegy az, hogy melyik a sűrűbb vagy ritkább.

2019. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!