Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, de halogatom a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, de halogatom a társkeresést, mert nincsenek nőies ruháim. Mit csináljak? 36/N

Figyelt kérdés

Véget ért egy hosszabb kapcsolatom jó ideje.Ott is voltak anyagi gondok,aztán sikerült ebből kijönnöm úgy,hogy egyedül fent tudom tartani magam szerencsére albérletben,viszont szinte nincs semmi pénzem ruhákat vásárolni.Változott a méretem is,előtte 38-as voltam átlagban,olyan középszerű,most 40-es vagyok,pár kiló plusz van rajtam,így a régebbi ruhákat ki is dobtam,mert túl feszülősek voltak.

Ráálltam arra,hogy sima New Yorker-es szimpla pólóim vannak,sima farmer,amiben dolgozni megyek.

Nincs 1 nőies felsőm,vagy cipőm.Így viszont hogy ismerkedjek ? Amúgy se vagyok egy cicababa stílus ,de sportosabban csak nem mehetek randira ?!


2019. jún. 3. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, miért ne lehetne már farmer-pólóban ismerkedni?


Most hirtelen visszaemlékezés alapján nem rémlik, hogy bármelyik randipartnerem kisestélyiben, tűsarkúban jött volna randira. A legelegánsabbak talán nyári ruha vagy szoknya-blúz volt, de a nagy többség nadrágot választott. Mondjuk az is igaz, hogy nem Michelin csillagos étterembe, bálba, színházba szerveztem a randikat.


Csak kíváncsiságból, ha nem titok, mekkora a BMI-d? (esetleg magasság/súly) Sokkal többet mondana a férfiaknak, mint a ruhaméret. Amúgy meg ha jól érzed magad a bőrödben, elégedett vagy ezzel a súllyal, akkor ne foglalkozz a negatív véleményekkel.


37F

2019. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez csak kifogásgyártás saját magadnak, ugye tudod?


Azért nem ismerkedek, mert...


Semmi baj, ha most egy darabig nem keresel aktívan senkit.

Ha igazán megtetszel valakinek, pólóban is észre fog venni.

Szerintem most koncentrálj magadra.

2019. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Kifogások.. én szívesen költök ruhára, de azt szeretem a legjobban, ha akciósan vásárolok. Zarából van 500 ftos felsőm is, bershkában meg ilyenekben Dunát lehet rekeszteni az 1000-1500ftos árucikkekkel, de csini szűkebb croptopok már vannak 500ért is.


Semmi pénzért nem vásárolnék a newyorkerben, az elmúlt 10 évben úgy leromlott, hogy már a kínaikban is jobb cucc van.


Nőként mondom, örülj, hogy nem vagy férfi, az ő holmijaikért 2x annyit kérnek, mint a mijeinkért.


Ha 36 évesen nincs 1000 ftod egy felsőre, akkor nem a párkeresésre kellene ráfeküdni, hanem a másodállásra.


Amit még tehetsz, hogy cserélgetsz a barátnőiddel.

2019. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezzel nincsen semmi baj. Én soha nem szoktam kiöltözni a randikra, mindig úgy öltözöm fel, ahogyan egyébként is szoktam a hétköznapokon. Ez pedig általában farmer meg egy póló, bár vannak picit csinosabb blúzom és ingem, szoknyám is, de nem ezek vannak többségben és azért azok sem az elegáns, csinos kategória, hanem a hétköznapibb. Oké, én fiatalabb vagyok, de szerintem 36 évesen sem kell mindenkinek úgy öltöznie mint valami business asszony vagy egy cicababa. Mindenkinek van saját stílusa, mindenkinek más áll jól, másban érzi jól magát, stb. és a többség azért szerintem azt is figyelembe veszi, hogy mi a praktikus a munkájához a hétköznapokon. Csomó veled egykorú ismerősöm hord basic cuccokat, póló, farmer stb., teljesen értem és szerintem nincsen vele baj. Azt pedig sosem értettem, hogy randira miért kellene máshogyan felöltözni... Nekem is vannak ilyen barátaim és ismerőseim, akik mindig kicsípik magukat a randira, de én sosem értettem. Ha az alkalom, a program vagy a helyszín megkívánja, akkor oké. Viszont egy szimpla randira, ahol tényleg tök hétköznapi a program, miért kellene puccosan menni, miközben nem az az ember szokásos megjelenése? Mindenki jól akar kinézni, mindenki jó formáját akarja hozni stb., de ez szerintem nem azon múlik, hogy most egy póló és farmer van rajta vagy valami koktélruha. Csomó póló-farmeres ismerősömnek van párkapcsolata, nekem is, szerintem ez kevesebbeknek okoz gondot. A 40es méret is tök átlagos, szóval az az egy méretnyi különbség sem gondolnám, hogy megakadályozna az ismerkedésben.
2019. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%
Ez a nő most tudta meg hogy vénlányként értéktelen a piacon, nincs többé ingyenebéd a férfiak rovására, balek/szponzor szóba sem jöhet ezután.
2019. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon van ingem, zakóm... Ismerkedünk? ;)
2019. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De ha mindennap ilyen farmer+pólós csaj vagy, akkor randin miért nem ezt mutatod? Úgyse ezt fogja nézni a férfi (vagy ha igen, akkor nem is baj, ha megszabadulsz tőle). Nyár van, simán lehet a randi egy séta a parkban, ahhoz jobb is a sportosabb öltözet.
2019. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ebbol ne csinalj gondot. Ha nagyon jol ki tudsz oltozni, azt persze a tobbseg eszreveszi, de egy randira csak nem estelyiben mennel. Az atlag mar nem feltuno. A masik trukk, hogy munka utan menj randira, es akkor adott a codedress, senkinek sem kell magyarazkodnia.


43F

2019. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!